Buğra Gülsoy Baba Oldu!

Buğra Gülsoy Baba Oldu!
14 Nisan 2019

Buğra Gülsoy'un geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturduğu eşi Nilüfer Gürbüz doğum yaptı!

Buğra Gülsoy baba oldu! Eşi Nilüfer Gürbüz önceki gün Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yaptı.

Buğra Gülsoy Baba Oldu!

Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Aşk Yeniden gibi başarılı yapımlarda başrol oynayan Buğra Gülsoy, geçtiğimiz Eylül ayında Nilüfer Gürbüz ile hayatını birleştirmişti. 5 yıllık ilişkilerini nikâhla taçlandıran çiftin, kısa bir süre sonra bebek beklediği öğrenilmişti. Hamileliğini gözlerden uzak geçirmeyi tercih eden Nilüfer Gürbüz önceki gün doğum yaptı. Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yapan Gürbüz, hastaneye girerken muhabirlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Soruları yanıtsız bırakan çiftin, bebeklerine sağlıklı bir şekilde kavuştuğu açıklandı.

Buğra Gülsoy Baba Oldu!

Nilüfer Gürbüz Doğum Yaptı

Önceki gün ilk kez babalık duygusunu 37 yaşındaki Buğra Gülsoy’un bir oğlu olduğu öğrenildi. Bir erkek babası olan oyuncunun, bebeğine verdiği isim henüz bilinmiyor.

Buğra Gülsoy Baba Oldu!

Nilüfer Gürbüz Kimdir?

Buğra Gülsoy ile evlendikten sonra merak edilen bir isim haline gelen Nilüfer Gürbüz kimdir? Nilüfer Gürbüz, İzmir'in tanınan ailelerinden birinin kızıdır. Babası, Karşıyaka Spor'un antrenörlerinden Muharrem Gürbüz'dür. Muharrem Gürbüz, eskiden milli takımda da oynayan futbolcudur.

Diğer magazin haberlerimizi okumak içinburaya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.