Bisiklete Bindi Hamile Kaldı!

Bisiklete Bindi Hamile Kaldı!
03 Ocak 2017

Henüz 27 yaşında iken menopoza giren ve bir daha hamile kalamayacağını öğrenen talihsiz kadının hayatı bindiği bisiklet değiştirdi.

Bisiklete Bindi Hamile Kaldı!

Henüz 27 yaşında iken menopoza giren ve bir daha hamile kalamayacağını öğrenen talihsiz kadının hayatı bindiği bisiklet değiştirdi. 43 yaşındaki Kate Mansbridge isimli kadın, bisiklet kazasının ardından hamile kaldı. Haberlere göre; Kate Mansbridge, 27 yaşında erken menopoza girdi ve çocuk sahibi olamayacağını öğrendi. Birkaç yıl sonra Fransa’da bisiklet sürerken bir arabanın çarpması sonrasında bacakları ezilen ve beyninde hasar oluşan Mansbridge, bir daha yürüyemeyecek duruma geldi. Hatta doktorlar Kate’in tekerlekli sandalyede yaşamını sürdürmek zorunda kalabileceğini belirtti.

Bisiklet kazası üreme hormonlarını tetikledi

Mucizevi bir durum yaşayan Mansbridge’nın kaza sırasındaki adrenalin artışı, üreme hormonlarını tetikledi ve Kate yeniden adet görmeye başladı. Uzmanlar yaşadığı travmanın çok nadir görülen kimyasal değişikliklere neden olduğu belirtti. Kazadan 3 yıl sonra hamile kaldığını öğrenen Mansbridge, hayatının ikinci şokunu yaşadı. Hemşire olan Kate, “Bir taraftan hayatımın en kötü şeyi başıma gelirken aynı zamanda en çok istediğim şeye de vesile oldu.” dedi. Kate şimdi 6 yaşındaki kızı Ruby ile sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşıyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.