• gebe.com
  • /
  • Beyza Hepileri Anneliğini Eleştirenlere Cevap Verdi

Beyza Hepileri Anneliğini Eleştirenlere Cevap Verdi

Birkaç ay önce doğum yapan Beyza Şekerci, sosyal medyadan anneliğini eleştirenlere cevap verdi!

Ekim ayında doğum yapan Beyza Şekerci, bebeği ile kış tatilinde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşınca, bazı takipçilerinin eleştirilerine maruz kaldı.

Beyza Hepileri Anneliğine Gelen Eleştirilere Cevap Verdi!

Kampüsistan, Yaprak Dökümü ve İntikam gibi başarılı televizyon dizilerinde rol alarak oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Engin Hepileri, geçtiğimiz sene kendisi gibi oyuncu olan Beyza Şekerci ile evlenmişti. Aynı zamanda profesyonel olarak bale yapan Beyza Şekerci, geçtiğimiz Ekim ayında ilk kez annelik duygusunu tatmıştı. Şu sıralar ailesiyle birlikte kış tatilinde olan Şekerci, tatilde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayınca, bazı takipçilerinin eleştirilerine maruz kaldı. 3 aylık bebeğini karda dışarı çıkarmasını doğru bulmayan sosyal medya kullanıcıları, Beyza Şekerci’nin fotoğrafının altında uyarılarda bulununca, ünlü oyuncu bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

‘Sadece Gülümsüyoruz’

'Bu fotoğrafın hikayelerde harcanmasına gönlüm razı gelmedi. Can’ı dışarıda görüp soğuk endişesiyle panikleyen mesajları görünce sadece gülümsüyoruz. Toplum olarak bebeklerin birşeyleri yapmaması ve kadının doğumdan sonra eve kapanması geçmişten günümüze gelen bir alışkanlık. Kimilerine göre doğru olabilir, saygı duyuyorum. Ancak biz öyle yaşamıyoruz. İstanbul’da girip çıktığımız havasız birçok mekandan çok daha sağlıklı ve oksijenli bir yerdeyiz. Güzelce giydirip temiz hava aldırmaya çıkarttık Can’ı. Her şey kontrolümüz altında..’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol