Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!

Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!
15 Kasım 2017

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce'nin sır gibi sakladığı ikizlerinin fotoğrafları basına sızdırıldı! İşte, karşınızda Sir ve Rumi Carter...

Şubat ayında hamile olduğunu duyuran ve Haziran ayında ikizleri Sir ve Rumi Carter'ı kucağına alan Beyonce, ikizlerini basından sır gibi saklıyordu, taa ki bir hayranı fotoğraflarını çekip basına sızdırana kadar! Yaklaşık 5 aylık olan ikizleri ve annesi Tina Knowles ile geçtiğimiz günlerde gezintiye çıkan Beyonce, bir hayranının radarına takıldı!   Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!  

Bebeğine Neden Rumi İsmini Koyduğunu Açıklamıştı

  Hamileliği sırasında giydiği kıyafetlerle oldukça konuşulan Beyonce, bebeğine koyduğu isimle de fazlasıyla gündemi meşgul etmişti. Neden Rumi ismini koyduğu magazin basını ve hayranları tarafından merak edilirken, eşi ile konuk olduğu bir programda o konuya da açıklık getirmiş ve Mevlana Celaleddin Rumi'nin çok sevdikleri bir şair olduğunu söylemişti. Beyonce ve Jay-Z ikizleri Sir ve Rumi'ye dair bugüne kadar samimi açıklamalar yaparken, hiçbir görüntü vermemeye dikkat ediyordu. Fakat, dünya çapında ünlü bir kişiyken bir şeyleri gizlemek pek de kolay olmuyor...   Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!  

Ünlü Şarkıcının Hayranı Çektiği Fotoğrafları Basına Servis Etti!

  Doğumundan sonra yalnızca ikizlerinin belli belirsiz göründüğü fotoğrafı paylaşan Beyonce, bebeklerinin 1 aylık olduğunu o fotoğraf ile müjdelemişti. Temmuz ayında paylaştığı fotoğraf, beğeni rekorları kırarken, hayranları başka fotoğraflar da bekliyordu. Ancak o günden beri ikizlerine dair hiçbir görüntü paylaşmayan Beyonce, bebeklerini adeta sır gibi saklıyordu. Fakat dünyaca ünlü bir insanken bir şeyleri saklamak çok mümkün olmuyor! Geçtiğimiz günlerde bir hayranının radarına takılan Beyonce, 5 aylık olan ikizleri ile kendi paylaştığı fotoğraf dışında ilk kez görüntülendi! İkizleri ile birlikte görüntülenen Beyonce'ye annesi Tina Knowles da eşlik ediyordu.  

İşte Karşınızda Sir ve Rumi Carter Kardeşler!

Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!   Yaklaşık 5 aylık olan Sir ve Rumi Carter'ın sızdırılan fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Basının bile çekemediği fotoğrafları çeken kişi ise Beyonce'nin bir hayranı oldu! İkizlerin, Beyonce'nin 2012 yılında kucağına aldığı Blue Ivy'e olan benzerlikleri de gözlerden kaçmadı. Fotoğrafların, Beyonce'nin evinin yakınlarında gezintiye çıktıkları esnada çekildiği söyleniyor. Dünyaca ünlü şarkıcının, fotoğrafları basına sızdıran hayranına çok kızgın olduğu da iddialar arasında.   Beyonce'nin Sır Gibi Sakladığı İkiz Bebeklerinin Fotoğrafı Basına Sızdırıldı!   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.