Beyonce ve Jay-Z Bebeklerine Neden Rumi İsmini Koyduklarını Açıkladı!

Beyonce ve Jay-Z Bebeklerine Neden Rumi İsmini Koyduklarını Açıkladı!
03 Eylül 2017

Jay-Z ve Beyonce ikizlerinin ismi hakkında açıklama yaptı! Çift, bebeklerine neden Rumi ismini verdiğini açıkladı!

Jay-Z ve Beyonce ikizlerinin ismi hakkında açıklama yaptı! Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci kez anne olan Beyonce, ikizlerine verdiği isimlerle fazlasıyla gündemi meşgul etmişti. Jay-Z ve Beyonce çifti, doğan bebeklerine Rumi ve Sir Carter isimlerini vermişti. Mevlana Celaleddin Rumi’den etkilenip kızlarına Rumi ismini verdikleri konuşulan çift, sosyal medyada epey konuşulmuştu. Jay-Z ise geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda konuya açıklık getirdi.  

'Rumi En Sevdiğimiz Şair'

İkiz bebekleri Rumi ve Sir Carter’ı Haziran ayında kucaklarına alan Beyonce ve Jay-Z, bebeklerine neden bu ismi verdiklerini açıkladı. Konuk olduğu programda konuşan Jay-Z, ‘Rumi, Beyonce ve benim en sevdiğimiz şair ve bu nedenle onun ismini kızımıza koyduk. Sir Carter için ise bebeğimizin dünyaya geliş şeklinden ilham aldık.’ şeklinde konuştu. Blue Ivy adında bir kızları daha bulunan çiftin, ekim ayında çocuklarıyla birlikte turneye çıkacakları öğrenildi.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl