• gebe.com
  • /
  • Beyonce Doğacak Olan İkizleri İçin Afrika Konseptli Baby Shower Düzenledi!

Beyonce Doğacak Olan İkizleri İçin Afrika Konseptli Baby Shower Düzenledi!

Beyonce ikizler için mükemmel bir parti organize etti. İşte yapılan partinin detayları...

Beyonce Doğacak Olan İkizleri İçin Afrika Konseptli Baby Shower Düzenledi!
Beyonce ikizler için büyük bir baby shower düzenledi. Rapçi eşi Jay-z ile birlikte doğacak olan ikizlerin heyecanını yaşayan çift, parti için Afrika konseptini seçmiş. Yaklaşık 2 ay sonra bebeklerini kucaklayacak olan çiftin birbirlerine olan ilgisi, günün en çok konuşulanları arasındaydı.   beyonce ikizlere hamile

Beyonce İkizler İçin Düzenlediği Partiye En Yakın Arkadaşlarını Çağırdı

  beyonce ikizlere hamile   Afrika konseptinin hâkim olduğu baby shower partisi, ünlüler akınına uğradı. Aralarında Serena Williams, Tina Knowles, La La Anthony ve Vanessa Bayer gibi seçkin konukların olduğu partide sadece çiftin en yakın arkadaşları yer aldı. Beyonce, uzun süredir dost olduğu Kelly ve Michalle'i de unutmamıştı. Partide dikkat çeken diğer bir isim de Serena Williams oldu. Hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyuran Serena Williams, konukların ilgi odağıydı.    

Partide Afrika Konsepti

  beyonce ikizlere hamile   Carter Push Party'nin en dikkat çeken tarafı da Afrika konseptiydi. Partideki kıyafetlerden yiyeceklere kadar çoğu şey Afrika geleneklerine uygun olarak hazırlanmıştı. Konukların da kıyafetleriyle uyduğu partide Afrikalı müzisyenler unutulmamıştı. R&B müziğin divası Beyonce, göbeğine yaptırdığı kına ile dikkat çekerken, iyice büyüyen göbeği, yakında doğuracağının sinyallerini verdi.    

Parti Beverly Hills'te Yapıldı

  beyonce ikizlere hamile   Yakında doğacak olan ikizler için yapılan Baby Shower partisi Beverly Hills'te bir villada düzenlendi. Üzerine tente çekilen bir alanda yapılan partide, çiftin diğer çocuğu Blue Ivy ve arkadaşları için havuz partisi düzenlendi. Mekana gelen konukları, partinin isminin yazdığı şık balonlar karşıladı.   Beyonce'nin hamileliğine dair diğer detayları buraya ve buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.