• gebe.com
  • /
  • Beyonce İkiz Bebeklerinin ilk Fotoğrafını Paylaştı

Beyonce İkiz Bebeklerinin ilk Fotoğrafını Paylaştı

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce ikiz bebeklerinin ilk fotoğrafını instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Beyonce İkiz Bebeklerinin ilk Fotoğrafını Paylaştı

Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci defa anne olan dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce ikiz bebeklerinin ilk fotoğrafını paylaştı. Daha önce bir kız çocuğu olan ünlü şarkıcı Beyonce, ikinci defa anne olmanın heyecanı yaşamıştı. Hamileliği döneminde hemen her fırsatta paylaştığı çok özel fotoğraflarla takipçilerini gebelik süreci hakkında bilgilendiren Beyonce'un doğum sonrasında hiç fotoğraf paylaşmaması dikkat çekmişti. Blue Ivy adında 5 yaşında bir kızı çocuğuna sahip olan Beyonce, ikiz bebeklere hamile olduğunu duyurduğu Instagram paylaşımıyla 11 milyondan fazla beğeni almıştı.  

Beyonce İkiz Bebeklerinin İlk Fotoğrafını Paylaştı

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce ikinci kez anne olduktan sonra ikiz bebekleriyle birlikte çekilmiş ilk fotoğrafını paylaştı. Doğumundan uzunca bir süre bebekleriyle alakalı hiçbir paylaşımda bulunmayan ve açıklama yapmaktan geri duran Beyonce, bebeklerinin ilk fotoğrafını paylaştı.   

Beyonce ikiz bebeklerinin ilk fotoğrafını  

İkiz Bebekleri Tam Bir Aylık Oldu

Hamileliği süresince gerek şıklığı gerekse de yapmış olduğu paylaşımlarla ilgi odağı olan Beyonce,  Haziran ayında doğum yapmasından sonra sosyal medya hesaplarından uzun bir süredir paylaşımda bulunmamıştı. Kısa bir süre önce bebeklerinin tam bir ayını doldurmalarından sonra, Sir Carter ve Rumi adını verdiği bebeklerinin doğum sonrası çekilmiş ilk fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, paylaşımının altına 'Sir Carter ve Rumi bugün bir aylık oldu' notunu düştü.  

 beyonce hamilelik   

Beyonce ikiz bebeklerinin ilk fotoğrafını paylaştığı anda 30 binin üzerinde beğeni alırken paylaşımın yapılmasından 8 saat sonra beğeni sayısı 6.257.234'e çıkarken paylaşımla ilgili 223 k yorum yapıldı.   

beyonce anne  

Hamile Olduğunu Duyurduğu Fotoğrafta 11 Milyon Beğeni Almıştı

Her paylaşımı büyük olay olan ünlü şarkıcının hamile olduğunu duyurduğu fotoğrafı rekor sayıda (11 milyondan fazla) beğeni almıştı. Bebeklerinin ilk fotoğraflarını da yine sosyal medyadan paylaşan Beyonce'nin bu paylaşımının diğer paylaşımımın rekorunu kırıp kırmayacağı büyük merak konusu.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.