Hamileliğinde de Şıklığından Ödün Vermeyen Kadın: Beyonce

Hamileliğinde de Şıklığından Ödün Vermeyen Kadın: Beyonce
13 Nisan 2017

Hayranlarına hamile olduğunu müjdeleyen Beyonce, giyimiyle ve kişisel bakımıyla da herkesten takdir topluyor.

Beyonce Hamile Olduğunu Açıkladı

  Hamileliğinde de Şıklığından Ödün Vermeyen Kadın: Beyonce   Beyonce hamile olduğunu sevenleriyle paylaştı. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı, şuanda ikiz bebeklerine hamile. Ocak 2012'de ilk çocuğu Ivy Blue'yi kucağına alan Beyonce şimdi de ikiz bebeklerini heyecanla bekliyor.    

Jay-Z ile Olan Boşanma İddialarına Yanıt

  Hamileliğinde de Şıklığından Ödün Vermeyen Kadın: Beyonce   Kocası Jay-Z ile ayrılacağı dedikodularının üzerine paylaştığı bu fotoğrafla haklarında çıkan boşanma haberlerine de gereken cevabı vermiş oldu. Paylaşmış olduğu fotoğraf ise 40 dakikada 1 milyonun üzerinde beğeni alarak bir rekora imza attı.    

Hamileliğinde de Şıklığını Koruyor

  Hamileliğinde de Şıklığından Ödün Vermeyen Kadın: Beyonce   Dünyadaki pek çok kadının özendiği, güzelliği dillere destan Beyonce, hamile olmasına rağmen şıklığını ve zerafetini hala koruyor. Sosyal paylaşım sitelerinde takipçileriyle paylaştığı fotoğraflarda yine şık ve formda olduğunu gözler önüne seriyor. Hamileliği kadar kıyafetleriyle de çokça konuşuluyor.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.