• gebe.com
  • /
  • Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Beyonce doğum sonrası çekilen fotoğrafları ile herkesi kendine hayran bıraktı! Kısa sürede eski formuna nasıl kavuştuğu ise merak konusu oldu.

Beyonce Doğum Sonrasında çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Beyonce doğum sonrası paylaştığı fotoğraflar ile olay oldu! Yaklaşık 1 ay önce ikiz bebekleri Sir Carter ve Rumi Carter'ı kucağına alan Beyonce, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla herkesi şok etti. Doğumun üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen fotoğraflarda oldukça formda görünüyordu.  

Beyonce Doğum Sonrası çekilen Fotoğrafları ile Herkesi Büyüledi!

Hamileliği boyunca sürekli göz önünde olan ve karnı burnundayken gerçekleştirdiği sahne performansı ile herkesin takdirini kazanan Beyonce, bu kez de doğum sonrası fotoğrafları ile konuşuluyor. Doğumunun üzerinden henüz 1 ay geçmemişken paylaştığı fotoğraflarda fazlasıyla fit görünmesi, onun kraliçe ünvanını ne kadar hak ettiğini bir kez daha gösteriyor. Ünlü şarkıcının kısa sürede nasıl bu kadar kilo verdiği ise herkes tarafından merak ediliyor.   

beyonce doğum sonrası  

Kızına Verdiği İsim Uzun Süre Tartışılmıştı

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Beyonce, bir kız bir de erkek bebek dünyaya getirmişti. Beyonce ikizler için Sir ve Rumi Carter isimlerini tercih ettiklerini, geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile herkese duyurmuştu. Dünyaca ünlü çift Jay-Z ve Beyonce'nin kızlarına Rumi adını vermesi, sosyal medyada da epey tartışılmıştı. çiftin, 13. yüzyılda Konya'da vefat eden filozof ve şair Mevlana Celaleddin Rumi'den etkilendiği ve bu nedenle kızlarına Rumi ismini koyduğu söyleniyor. Rumi, aynı zamanda Japonya'da da kız çocukları için sıklıkla tercih edilen bir isim. Jay-Z'nin, ikiz bebeklerinin isim hakkını korumak için ticari tescil aldığı da konuşulan iddialar arasında.  

 beyonce doğum sonrası   

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Jale Kırağı, çiy.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.