Beyonce'nin Lüks Doğum Hazırlığı

Beyonce'nin Lüks Doğum Hazırlığı
15 Haziran 2017

Beyonce doğum masrafı ile herkesi şaşırttı! Yaklaşık 4.5 Milyon TL harcama yaptığı söylenen Beyonce ve Jay-Z çiftinin, doğum için oldukça cömert davrandığı konuşuluyor.

Beyonce doğum masrafı ile gündeme geldi! Dünyaca ünlü star Beyonce hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda, sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğraf ile hayranlarına duyurmuştu. İkiz bebek bekleyeceklerini ifade eden Beyonce ve Jay-Z çifti, attıkları her adımla olay olmayı başarıyor. Sıradaki haber ise magazin gündeminde epey konuşulacağa benziyor. Beyonce ve Jay-Z çiftinin doğum için 1 milyon Sterlin'den fazla (4.5 Milyon TL) harcadığı konuşuluyor.   Beyonce'nin Lüks Doğum Hazırlığı  

Beyonce Doğum Masrafı ile Konuşuluyor!

İkiz bebeklerini evde doğum yöntemi ile dünyaya getirmek isteyen Beyonce, Hollywood'da yaşadığı malikaneyi bir servet harcayarak doğumevine çevirdi. Son teknoloji ürünlerin getirtildiği malikanede doğumda ihtiyaç olabilecek tüm tıbbi malzemeler hazır bulunduruluyor. Toplam serveti 1 milyar dolar olan Jay-Z ve Beyonce çiftinin, bebeklerinin doğumu için oldukça cömert davrandığı konuşuluyor. Çiftin, doğum için şu ana kadar 1 Milyon Sterlin (4.5 Milyon TL) harcadığı söyleniyor.   Beyonce'nin Lüks Doğum Hazırlığı  

Her An Doğurabilir

Geçtiğimiz Şubat ayında hamile olduğunu açıklayan Beyonce, kaç aylık gebe olduğuna dair bilgi vermemişti. Dolayısıyla ünlü şarkıcının ne zaman doğum yapacağı henüz belli değil. Fakat geçtiğimiz günlerde doğacak olan bebekleri için düzenlediği 'Baby Shower' partisinde görüntülenen şarkıcının göbeği, doğumun çok yaklaştığının sinyallerini vermişti. Afrika konsepti ile organize edilen 'Baby Shower' partisinin detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.