Beyonce İkizleri Doğurdu!

Beyonce İkizleri Doğurdu!
20 Haziran 2017

Beyonce doğum yaptı mı? Amerikan basını, Beyonce'nin ikizlerini doğurduğunu duyurdu!

Beyonce doğum yaptı mı? Amerikan basını, pop yıldızı Beyonce'nin ikizlerini doğurduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde doğacak olan ikizleri için 'Baby Shower' düzenleyen Beyonce'nin doğurduğu konuşuluyor. Haberi Entertainment Weekly, US Weekly ve People dergisi de doğruladı. Fakat bebeklerin cinsiyeti ve isimleriyle alakalı bir bilgi verilmedi. 

Beyonce Doğum Yaptı mı?

Çiftin ikizlerinin doğumuyla ilgili spekülasyonlar, geçtiğimiz günlerde bir kadının, üzerinde B ve J harflerinin bulunduğu kartlarla ABD'nin Los Angeles kentinde özel bir hastaneye girmesiyle başlamıştı. Kartlardan birinin pembe diğerinin mavi oluşu ise bebeklerin kız ve erkek olduğu iddialarına neden olmuştu. O günden sonra ardı arkası kesilmeyen 'Beyonce doğurdu' iddiaları bu kez bir çok kaynak tarafından doğrulandı. Ancak, çiftten konuyla ilgili herhangi henüz bir açıklama gelmedi. 

  Beyonce İkizleri Doğurdu!  

Şubat Ayında Hamileliğini Açıklamıştı

Dünyaca ünlü rap sanatçısı Jay-Z ile eşi Beyonce ikizler beklediğini geçtiğimiz Şubat ayında açıklamıştı. Beyonce, resmi instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile hamileliğini duyurmuştu ve paylaştığı fotoğraf, instagram tarihinde en çok beğeni alan fotoğraf olmuştu. Fotoğrafa eklediği açıklamada ise: 'Ailemizin iyi yeni üye ile genişleyecek olmasından dolayı oldukça minnet duyuyoruz. Herkese iyi dilekleri için teşekkürler.' notunu düşmüştü.  

Çiftin 5 Yaşında Bir Kızları Daha Var

Beyonce İkizleri Doğurdu!

Çift, 2012 yılında Blue Ivy adındaki kızlarını kucaklarına almıştı. Blue Ivy'ni doğumundan sonra çiftin kızları sürekli dış görünüşü ile gündeme gelmiş ve çeşitli hakaretlere maruz kalmıştı.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.