Şarkıcı Berkay Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor

Şarkıcı Berkay Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor
30 Haziran 2017

Şarkıcı Berkay doğumuna yaklaşık bir ay kalan kızını kucağına almak için sabırsızlanıyor.

Şarkıcı Berkay Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor

Pop müziğinin güçlü seslerinden Berkay bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 2016 yılında Ağustos ayında Özlem Katipoğlu ile hayatını birleştiren Şarkıcı Berkay'ı şu sıralar bebek heyecanı sarmış durumda. İlk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Şahin çiftinin bebeklerinin doğmasına 1 ay kala tüm hazırlıkları tamamladıkları öğrenildi.

Bebek Olunca Evden Dışarı çıkmayacağım

Berkay baba olacağını öğrendikten sonra heyecan ve mutluluğunu her fırsatta getiriyor. Berkay bebeğini eşiyle birlikte sabırsızlıkla beklediklerini ifade ederken, heyacanını "kızım dünyaya geldiğinde evden dışarı çıkmayacağım" şeklindeki açıklamasıyla dile getiriyor. Yaz ayının gelmesiyle haftada 3 konser veren ünlü pop müzik sanatçısı Berkay, sahne aldığı clupte de yoğun ilgi görüyor. 

  Şarkıcı Berkay Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor  

Doğum için her şey hazır

Bir kız bebek sahibi olacağı öğrenilen sanatçı Berkay'ın, kızının dünyaya gelmesini dört gözle beklediği ve heyecanını "Kızımın dünyaya gelmesine son 4 hafta kaldı. Artık gün sayıyoruz ve aşkla bekliyoruz. Allah nasip ederse sağlıklı dünyaya gelsin. Kızımızın her şeyini eşim hazırladı bekliyoruz artık. Ben kızıma sadece bir kere alışveriş yapabildim. Eşim aylar önce aldı her şeyini hazırladı bekliyoruz artık" şeklindeki sözleriyle dile getirdi.

Vatanımıza milletimize hayırlı bir evlat olsun

Kısa bir süre sonra baba olacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade eden pop müziği sanatçısı Berkay, doğacak evladının vatana millete hayırlı bir insan olmasını isteyerek "Bebeğimiz bize hayat olacak. Ben ilk kez babalık tecrübesini yaşayacağım için baba olan arkadaşlarımızın dediklerini dikkate alacağız. Büyük bir ihtimal bebek gelirse evden dışarı çıkmayacağım büyük bir ihtimal. Ülkeye, vatana, millete hayırlı bir evlat olmasını dilerim" dedi.   

Şarkıcı Berkay Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor  

Berkay'dan hayranlarına klip müjdesi

Hayranların 2 klip çekeceğinin müjdesini de veren Berkay, "2 klip çekeceğiz yakında. Eylül'ün 15'ine kadar haftada 3 konserimiz olduğu için yaz dönemi yoğun geçecek. O dönem içerisinde klip çekecek zaman bulamayacağımız için önümüzdeki hafta 2 klip bir arada çekeceğiz" dedi.

Kızım İçin Henüz Bir Şey Yazmadım

Bayramda Sabah Gazetesi muhabirine kapılarını açan Berkay, çocuğunuz için özel birşeyler yazdınız mı? Sorusuna, "Henüz yazmadım. Ben de söz yazmak, beste yapmak, yaşadığım o anla alakalı olmuyor. Acı ya da tatlı olan anılar içimde demlendikçe; kelimeler, müzik yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Mutlu da olsam, mutsuz da olsam hep sonradan yazabiliyorum." şekilde cevap verdi. Berkay Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.