Berkay 'Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda'

Berkay 'Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda'
16 Mart 2017

Geçtiğimiz ay bebeklerinin cinsiyeti belli olan Şarkıcı Berkay ve 3 aylık hamile olan eşi Özlem Katipoğlu, bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi.

Pop Müziği sanatçısı Berkay, önceki gün eşi Özlem Şahin'le birlikte bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Akşam üzeri yaklaşık 3 aylık hamile olan eşiyle geldiği alışveriş merkezinde mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Şarkıcı Berkay bebeği ile ilgili sorular üzerine; "Çok şükür şu anda her şey güzel gidiyor. Heyecan sürüyor ama asıl heyecan evladımı kucağıma aldığım zaman olacak" yanıtını verdi.  

"2017'de Baba Olacağım"

Ünlü sanatçı geçtiğimiz aylarda Uludağ'da sahne aldığı mekanda sevenlerine baba olacağının müjdesini vermişti. 2017'de baba olacağını dile getiren Berkay, "Eşim Özlem 2.5 aylık hamile. Henüz bebeğimizin cinsiyeti belli değil, fakat bizim için önemli olan sağlıklı olması. Bana bu heyecanı yaşatan eşime binlerce teşekkür ediyorum" sözleriyle baba olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirmişti.     Berkay 'Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda'

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında uzun süreli birlikteliklerini nikahla taçlandıran Berkay Şahin ve Özlem Katipoğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti geçtiğimiz günlerde belli oldu. Yaklaşık olarak 3 aylık hamile olan Özlem Katipoğlu'nun bir kız bebek dünya getireceği öğrenilirken, bebeklerinin cinsiyetini öğrenen Berkay'ın "Bir sürpriz yaşamazsak, kızımın adını Arya koyacağım" dediği edinilen bilgiler arasında.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.