• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklayan Bergüzar Korel’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklayan Bergüzar Korel’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Bergüzar Korel’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Birlikte rol aldıkları Binbir Gece adlı dizide tanışan ve arkadaşlıkları kısa bir süre sonra aşka dönüşen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2009 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. 2010 senesinde ilk çocukları Ali’yi kucağına alan çift, şimdilerde yeniden bebek heyecanı yaşıyor. Geçtiğimiz ay hamile olduğunu sevenleriyle paylaşan Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

İkinci Kez Erkek Çocuk Annesi Olacak

Mütevazi kişiliği ile milyonlarca kişinin gönlünde taht kuran Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini öğrendi. 2. sayfa adlı magazin programının haberine göre, güzel oyuncu ikinci kez erkek çocuk annesi olacak. Hamileliğinin 4. ayını geride bırakmaya hazırlanan Korel’in, Mart ayında doğum yapması planlanıyor.

Bebeğinin Odası İçin Servet Ödedi!

Hamile olduğu iddialarını bir süre yanıtsız bırakan Bergüzar Korel, ‘Haberlerden de duyduğunuz gibi, ikinci kez anne baba olacağız. Çok şükür her şey yolunda, çok özel duygular yaşıyoruz. Allah isteyen herkese nasip eder umarım.’ cümleleriyle bebek beklediğini doğrulamıştı. Geçtiğimiz ay hazırlıklara başlayan oyuncu, bebek odası için kolları sıvamıştı. Odanın tasarımı için profesyonel yardım alan ve bir iç mimar ile çalışan Bergüzar Korel’in, 150 bin TL ödeme yapacağı öğrenilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.