‘Uslu Bir Çocuk Olacak’

‘Uslu Bir Çocuk Olacak’
16 Ocak 2020

Önceki gün bir AVM'de görüntülenen Bergüzar Korel, hamileliği ile ilgili açıklamalar yaptı.

Yaz aylarının sonunda hamile olduğunu açıklayan Bergüzar Korel, doğum için geri sayıma başladı. Mart ayında bebeğini kucağına alması beklenen ünlü oyuncu, önceki gün Levent’te bulunan bir AVM’de görüntülendi.

Bergüzar Korel Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın kızı Bergüzar Korel, meslektaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında evlenmişti. Dizi setinde başlayan ilişkilerini nikâhla taçlandıran mutlu çift, 2010 yılında ilk çocukları Ali’yi kucaklarına almıştı. Sürekli ikinci bebek planlarını iş yüzünden sürekli ertelediklerini belirten mutlu çift, müjdeli haberi yaz sonunda vermişti.

‘Uslu Bir Çocuk Olacak’

Geçtiğimiz hafta riskli bir gebelik yaşadığını belirten Bergüzar Korel, hamileliğinin 31. haftasını geride bıraktı. Mart ayının ortasında doğum yapması öngörülen ünlü oyuncu, önceki gün bir AVM’de görüntülendi.

‘Uslu Bir Çocuk Olacak’

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, önceki gün Levent’te bulunan bir AVM’de görüntülendi. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde yemek yiyen Korel, magazin muhabirleriyle de ayaküstü sohbet etti. ‘Bugün öyle bir gezintiye çıkmak istedim.’ diyen ünlü oyuncu, doğuma iki ay kaldığını belirtti. Çok fazla ağrısının olmadığını da açıklamasına ekleyen Bergüzar Korel, ‘Uslu bir çocuk olacak gibime geliyor.’ dedi.

‘Uslu Bir Çocuk Olacak’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl