Bengü’ye Rekor Teklif!

Bengü’ye Rekor Teklif!
03 Temmuz 2019

Hamileliğinin 34. haftasını geride bırakan Bengü’ye anne-bebek markalarından reklam teklifleri yağıyor.

Hamileliğinin 34. haftasını geride bırakan Bengü’ye ünlü anne-bebek markalarından reklam teklifleri yağıyor. Son olarak uluslararası bir şirketten 1,5 milyonluk reklam teklifi alan ünlü şarkıcının, teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Bengü’ye Rekor Teklif!

İş insanı Selim Selimoğlu ile 1 yıllık ilişkinin ardından geçtiğimiz Ağustos ayında nikâh masasına oturan Bengü, hamileliğinin son ayına girdi. Yavaş yavaş doğum hazırlıklarına başlayan ünlü şarkıcıya anne-bebek markalarından reklam teklifleri yağmaya devam ediyor. Son olarak, Bengü ve minik kızı ile reklam filmi çekmek isteyen bir markanın, 1,5 milyon TL’yi gözden çıkardığı konuşuluyor. Bengü’nün ise teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Bengü’ye Rekor Teklif!

Konserlere Bir Süre Ara Verdi

Hamileliğinin başında, Haziran ayına kadar sahnelerde olacağını söyleyen Bengü, son olarak Ramazan Bayramı’nda sahne almıştı. Gebeliğinin 7. ayına kadar konser yoğun maratonuna devam eden ünlü şarkıcı, şu sıralar sadece doğumuna odaklandı. Konserlere ara veren Bengü’nün bebeği ile ilgilenebilmek için uzun bir süre iş almayacağı öğrenildi.

Bengü’ye Rekor Teklif!

Normal Doğum Yapmak İstiyor

Gebeliğinin son haftalarında olan Bengü, kızına Zeynep ismini verecek. Normal doğum yapmayı çok isteyen şarkıcı, bunu gerçekleştirebilmek için gebeliğinin başından beri yoga ve pilates yapıyor. Doğum koçlarını da sürece dahil eden Bengü, yenidoğan hemşirelerinden bebek bakımına dair dersler alıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.