Dünyaca Ünlü Victoria Secret Modeli Hamile Olduğunu Açıkladı!

Dünyaca Ünlü Victoria Secret Modeli Hamile Olduğunu Açıkladı!
16 Eylül 2017

Victoria Secret'ın dünyaca ünlü modeli Behati Prinsloo ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu! Adam Levine ile evli olan Behati, kalabalık bir aile kuracağının mesajını evlenmeden önce vermişti!

Victoria Secret'ın meleklerinden Behati Prinsloo hamile olduğunu açıkladı! Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine ile 2014 yılında evlenen model, geçtiğimiz sene kızı Dusty'i kucağına almıştı. Şimdi ise ikinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor.     Dünyaca Ünlü Victoria Secret Modeli Hamile Olduğunu Açıkladı!    

Behati Prinsloo Hamile Olduğunu Açıkladı!

Ünlü model Behati Prisloo, geçtiğimiz günlerde instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu. Paylaştığı karede bikinisi ile poz veren güzel model, belirginleşen göbeğine dikkat çekerek '2. raunt' açıklamasını yaptı. Sadece hamile olduğunu duyuran ünlü güzel, bebeğinin kaç aylık olduğu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.   Dünyaca Ünlü Victoria Secret Modeli Hamile Olduğunu Açıkladı!  

İkinci Bebeğin Sinyalini 2014'te Vermişti

Victoria Secret'ın dünyaca ünlü modeli Behati Prinsloo, ikinci bebeğin sinyalini 2014 yılında vermişti. Adam Levine ile evlendiği sene bir dergiye verdiği röportajda, 'küçük bir kız çocuğuyken hep kalabalık bir ailem olsun isterdim. Ben ailenin tek çocuğuyum. Bu yüzden en az 10 çocuk istiyorum.' diyerek çocukları ne kadar sevdiğini belli etmişti.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.