Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler
09 Mart 2017

Bebekler ve ünlü filmler ile ilgili görüntüler yaratıcılıkta sınır tanımayan anne ve baba 2 yaşındaki bebekleri ile birlikte karton kutuları kullanarak Ünlü Film Sahnelerini canlandırmasıyla ortaya çıkmış.

Bebekler ve Ünlü Filmler

Bebekler ve ünlü filmler ile ilgili görüntüler yaratıcılıkta sınır tanımayan anne ve baba 2 yaşındaki bebekleri ile birlikte karton kutuları kullanarak ünlü film sahnelerini canlandırmasıyla ortaya çıkmış. Ebeveynlerin bebeklerini eğlendirmek adına çıktıkları bu yolda ortaya İşte bu muhteşem görüntüler çıkıyor...

1 - Alien (Yaratık)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Yönetmenliğini Ridley Scott'ın tarafından yapılan 1979 yapımı bilim-kurgu filmi Alien, vizyona girdiği dönemde gişede büyük başarı sağlaması üzerine günümüze kadar uzanan 4 devam filmi çekilmiştir. Alınan bilgilere göre, 5. film için çalışmaların halen devam ediyor.

2 - Back To The Future (Geleceğe Dönüş)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   1985 yapımı bilim-kurgu, macera ve komedi türünde bir film olan "Geleceğe Dönüş"te, bir delikanlının kazara 1985 yılından 1955 yılına gitmesi konu edilmektedir. Filmin gişede büyük ilgi görmesi üzerine devam serileri çekilmiştir. Geleceğe Dönüş, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi tarafından "kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli" filmler arasında seçilmiş ve filmin ABD Ulusal Film Arşivinde muhafaza edilmesine karar verilmiştir.

3- Castaway (Yeni Hayat)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   2000 yapımı Cast Away, Tom Hanks'in oynadığı bir FedEx çalışanının, uçağının Güney Pasifik üzerindeyken düşmesi üzerine ıssız bir adada yaşamak zorunda kalışını konu alır. Ünlü oyuncu Tom Hanks bu filmde göstermiş olduğu performans sayesinde 73. Akademi Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilmiştir.

4 - Dark Knight (Kara Şövalye)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Kara Şovalye (The Dark Knigh) Christopher Nolan'ın yönettiği bir süper kahraman filmidir. DC Comics'in kurgusal karakteri Batman'den uyarlanmıştır. 2005 yılında çekilen Batman Başlıyor (Batman Begins) filminin devamıdır.

5 - Diehard (Zor Ölüm)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Zor Ölüm, (Diehard) 1988 yılı ABD yapımı gerilim aksiyon filmidir. Film, John McTiernan tarafından yönetilmiştir. Aksiyon sinemasının en önemli örneklerinden birisi olan Die Hard kendisinden sonra çekilen üç devam filmiyle bir seri haline getirilmiştir.

6 - Dumb And Dumber (Salak ile Avanak)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Salak ile Avanak ( Dumb and Dumber), 1994 yılı ABD yapımıdır.. Başrollerinde Jim Carrey ve Jeff Daniels'in oynadığı komedi filmidir

7 - Fastest Indian (Efsane Adam)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Efsane adam (Fastest Indian) Yaşamı boyunca klasik Indian motorsikletini mükemmelleştimeye çalışan bir adamın, dünyanın bir ucundan Utah’taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkmasını konu alır. Yaşanmış gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

8 - Fear And Loathing In Las Vegas (Vegas'ta Korku ve Nefret)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Vegas'ta Korku ve Nefret, (Fear and Loathing in Las Vegas) A Savage Journey to the Heart of the American Dream isimli 1971 yılında çıkan kitabın sinemaya uyarlanmasından meydana gelmiştir .Komedi macera türünde bir filmidir.

9 - Free Willy (Özgür Willy)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler Özgür Willy Amerikan yapımı drama türünde bir filmdir.Bir çocuk bir balinanın akvaryum sahipleri tarafından öldürülmek istediğini öğrenir ve balinayı kurtarmak için ter türlü riski göze alır.

10 - Ghost Busters (Hayalet Avcıları)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler     Feig ve Katie Dippold'un senaryosunu yazdığı 2016 yılı Amerikan-Avustralya yapımı 3D doğaüstü bir komedi filmidir. New York'da hayalet yakalayan dört kadının hikayesini anlatır.

11 - Goldfinger (Altın Parmak)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   1964 yılı, İngiltere yapımı macera ve casusluk filmi Goldfinger (Altın Parmak), İngiliz Ajanı 007 James Bond bu filmde uluslararası bir mücevher kaçakçısı ve altın tüccarı olan Goldfinger'la olan mücadelesini anlatır.

12 - Gilligan's Island

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler Gilligan'ın Adası, Amerikan yapımı bir sitcom'dur. Film, batan gemiden kurtulan 7 kazazedenin bir adada hayatta kalmaya çalışmalarını komik görüntüler eşliğinde anlatır.

13 - Goonies  (Define Avcıları)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler Define Avcıları (Goonies),1985 ABD yapımı macera komedi filmdir. Özgün adı The Goonies olan film Ocak 1996 yılında Kanal D ekranlarında gösterilmiştir.

14 - Grease

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Grease, yönetmenliğini Randal Kleiser'in yaptığı, baş rollerini John Travolta, Olivia Newton-John ve Stockard Channing'in paylaştığı 1978 ABD yapımı müzikal romantik komedi türünde bir filmdir. Aynı isimli Broadway müzikalinden sinemaya uyarlanmıştır.

15 -Home Alone ( Evde Tek Başına)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Home Alone ( Evde Tek Başına), 1990 yapımı bir komedi filmidir. Ailesi tarafından tatile giderken evde unutulan ve evde tek başına kalan Kevin'in başından geçen komik olayları konu alır.

16 - Lord Of The Rings (Yüzüklerin Efendisi)

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Yüzük Kardeşliği (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring), Peter Jackson'un yönettiği Yüzüklerin Efendisi filmi üçlemesinin birinci filmidir. 2001 yılında gösterime girmiştir. Yüzük Kardeşliği gösterime girdiği ABD'de 313.364.114 $, uluslararası olarak 556.592.194 $ hasılat yaparak, toplam kazancı 871.368.364 $'a ulaşmıştır. Film aynı zamanda ABD'de gösterime girdiği ilk haftada 47.211.490 $ gelir elde etmiştir.

17 -Temple Of Doom - Indiana Jones: Kamçılı Adam

Film Karelerini Canlandıran Anne Babadan Muhteşem Görüntüler   Indiana Jones: Kamçılı Adam, Steven Spielberg'in yönetmenliğini üstlendiği 1984 yılı yapımı macera, komedi filmidir. İngilizce özgün adı olan Indiana Jones and the Temple of Doom,Türkçe'de Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı anlamına gelmektedir.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk