• gebe.com
  • /
  • Bebek Emekleme Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Bebek Emekleme Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Antalya'da düzenlenen bebek emekleme yarışmasında yarışmaya katılan bebekler sevimli hareketleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Bebek Emekleme Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Antalya'da Düzenlenen Bebek Emekleme Yarışması Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Antalya'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen bebek emekleme yarışması yoğun ilgi görürken, "Bebek Şenliği" ismiyle düzenlenen program kapsamında özel oluşturulan alanda bebekler emekleyerek anne babalarına ulaşamaya çalıştırlar. Mağaza müdürü Ece Yamaç, düzenledikleri organizasyonla bebeklerin anne sütüyle beslenmesine yönelik farkındalık etkinliklerine katkı sunmak istediklerini belirtti. Yarışma sonunda tüm bebeklerin ailelerine çeşitli hediyeler verildi.

Kimi En Sevdiği Oyuncağı Salladı Kimi Cep Telefonunu Gösterdi

Antalya'da bir alışveriş mağazası tarafından düzenlenen Bebek Şenliği programı kapsamında bebek emekleme yarışması düzenlendi. Özel olarak oluşturulmuş alanda emekleyerek anne babalarına ulaşmaya çalışan bebeklerin sevimli halleri izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Yarışmaya katılan bebekleri kazanmaya teşvik etmek için bazı anne babalar onların en sevdikleri oyuncakları sallayarak bebeklerini çağırırlarken, bir annenin bebeğine cep telefonu göstererek onu çağırması dikkat çekti.   bebek emekleme yarışması özdilek  

Bazısı Başardı Bazısı Korkup Ağladı

Yarışmanın sonunda bazı bebekler emekleyerek anne babaların yanına ulaşmayı başarırlarken, bazılarının korkarak ağladığı, bazılarının ise, anne babalarının yanlarına gitmek yerine başka tarafa yöneldiği görüldü.   bebek şenliği  

Büyük Hediyeler Yarı Finalden Sonra

Eğlenceli görüntülere sahne olan yarışmanın sonunda tüm bebeklerin ailelerine çeşitli hediyeler verilirken, asıl hediyelerin yarı final ve finalden sonra verileceği öğrenildi. Mağaza Müdürü Ece Yamaç, emekleme finalini kazanan bebeğin ailesine beslenme sandalyesi, bebek arabası ve yürüteç verileceğini belirtti.        
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.