Bebeğiniz Eşsizdir. Şimdi Biberonu da Öyle.

Bebeğiniz Eşsizdir. Şimdi Biberonu da Öyle.
24 Nisan 2024

Anne göğsü gibi çalışarak bebeğin kendi emme ritmini destekler. Emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmenize destek olur.

Biberonla besleme konusunda birçok ebeveyn kararsızlık yaşıyor. Uzmanlar ilk altı ay için sadece anne sütünü öneriyor ancak bazı durumlarda bu ya mümkün olmayabiliyor ya da annenin çalışmasından ötürü daha zor bir hale geliyor. Süt miktarınız az olabilir, işe döndüğünüz için her an memeden besleyemiyor veya diğer çeşitli sebeplerden düzenli olarak emzirmek istemiyor olabilirsiniz. Tüm bu durumlarda biberon kullanımı geçerli bir seçenektir. Ayrıca babalar gibi bebeğin bakımından sorumlu olan diğer kişiler için de biberonla besleme, bağ kurulmasına yardımcı olmaktadır. Biberon seçerken ise dikkat edilebilecek şeylerden birisi de biberonun emzirme ve biberondan beslemeyi birleştirmeye yardımcı olup olmadığıdır. Meme gibi çalışıp bebeklerin kendi emme reflekslerini destekleyen Philips Avent Doğal Tepkili biberonlar anne sütü ve biberonla beslemeyi sorunsuz ve kolay bir şekilde birleştirmenize yardımcı olur.

İncelemek için buradaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Bebeğiniz Eşsizdir. Şimdi Biberonu da Öyle.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah