• gebe.com
  • /
  • Başak Sayan'ın İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Başak Sayan'ın İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Ekonomist Murat Vardal ile 2 yıl önce nikah masasına oturan ve mutlu evliliklerini bebek müjdesi ile taçlandıracak olan Başak Sayan, 4,5 aylık hamile.

Başak Sayan'ın İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Başak Sayan'ın İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Anne olmak için gün sayan ve bebeklerine kavuşmayı sabırsızlıkla bekleyen Sayan’ın heyecanı gözler önüne seriliyor. Ekonomist Murat Vardal ile 2 yıl önce nikah masasına oturan ve mutlu evliliklerini bebek müjdesi ile taçlandıracak olan Başak Sayan, 4,5 aylık hamile. İkiz bebek dünyaya getirecek olan oyuncu, çocuklarının cinsiyetlerini de öğrendi. Başak Sayan ikiz bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğunu belirtirken, büyük şaşkınlık yaşadığını da ifade etti. Sayan, ayrıca bir itirafta da bulunarak, aslında gönlünde iki erkek bebeğin olmadığını söyledi. Konu hakkında açıklama yapan Sayan; “Aslında bir kız bir erkek bebek isterdim. Biri ultrason kontrollerinde kendini hep gizledi, o yüzden de kız sanıyorduk. Ama olsun, önemli olan sağlıkları tabii. Yakında üç erkek ile yaşamaya başlayacağım.” sözleri ile konuşmasına son verdi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Jale Kırağı, çiy.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.