Başak Sayan'dan Hamile Kadınlara Tavsiye: 'Korkmayın'

Başak Sayan'dan Hamile Kadınlara Tavsiye: 'Korkmayın'
12 Aralık 2017

Başak Sayan'ın ikizleri Ares ve Milan 8 aylık oldu! Ünlü oyuncu, ikizlerinin 8. aylık olduğunu duyurduğu fotoğrafta ise hamile kadınlara çok özel bir tavsiyede bulundu!

Program sunuculuğu yaparak televizyon dünyasına adım atan, daha sonra tesadüfen kendisini oyunculuğun içinde bulan ve Yaprak Dökümü adlı dizi ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Başak Sayan'ın ikizleri Ales ve Milan 8 aylık oldu! Bebeklerinin 8. aylık olduğunu duyurduğu fotoğrafta ise ünlü oyuncu, yeni annelere çok özel bir tavsiyede bulundu!

Başak Sayan'ın İkizleri Ares ve Milan 8 Aylık Oldu!

2014 yılında, borsacı eşi Murat Vardal ile tanışıp 2 ay içinde nikâh masasına oturan Başak Sayan, sosyal medyayı aktif kullanan annelerden... Hamileliğinden itibaren diğer annelerle fikir alışverişi yaptığı instagram hesabı üzerinden bu sefer annelere çok önemli bir tavsiyede bulundu: 'Korkmayın.' İkiz bebek sahibi olacağını öğrendiği andan itibaren zorlu bir sürecin kendisi beklediğini tahmin ettiğini itiraf eden ünlü oyuncu, başlarda üstesinden gelemeyeceğini düşünüp korktuğunu ancak zamanla her şeyin kendisi için kolaylaştığını söyledi. Yaşadığı deneyimi, özellikle ikiz bebek annesi olacaklara uzun uzun anlatan Başak Sayan, her zorluğun üstesinden zamanla gelineceğini söyleyerek anne adaylarına anlamlı tavsiyelerde bulundu.

Başak Sayan'dan Hamile Kadınlara Tavsiye: 'Korkmayın'

Başak Sayan'ın İkiz Bebek Bekleyen Kadınlara Tavsiyesi


Ünlü oyuncunun, anne adaylarına instagram hesabı üzerinden verdiği tavsiye; 'İkiz bebeklerimin olacağını öğrendiğim gün korkudan ne yapacağımı bilememiştim. Düşünebildiğim tek şey ben şimdi ne yapacağım, nasıl bakacağım, hayatım ne olacak olmuştu... Bu duygu bir süre daha eşlik etmişti bana. Annemin 40'ı çıksın rahatlayacaksın, 3 aylık olsunlar her şey daha kolay olacak, 6. aydan sonra zorlukları geride bırakacaksın sözleri ile geldik 8. aya. Yarın minik tırtıllarım 8 aylık oluyor. Annem haklıymış, giderek kolaylaşıyormuş her şey. Tabii, başka zorluklar çıkıyor. Mesela; Ares dün yatak kenarlarına tutunarak ayağa kalktı, şok olduk. Gece yarısı marangoz bulup yatağı aşağı indirttik. Her gün yeni bir şey öğreniyorlar ve bu süreçte onları izlemek çok zevkli.'

'İkiz bebek annesi olacak olan ama korkan annelere söyleyebileceğim tek şey, sakın korkmayın. Tüm korku sizin zihninizde. Bilmediğiniz bir şey olduğu için korkuyorsunuz sadece. Şu an tek dediğim şey hiç de korkulacak bir şey değilmiş. Bakın şu kucağımdaki Ares beyin keyfine. Bunu görmek bile her şeye değer...'


Başak Sayan'dan Hamile Kadınlara Tavsiye: 'Korkmayın'


Hamileliği Çok Zor Geçmişti

Geçtiğimiz Nisan ayında ikizleri Ares ve Milan'a kavuşan Başak Sayan, doğumundan sonra verdiği röportajda hamileliğinin çok zor geçtiğini itiraf etmişti. Erken doğum riski ile karşı karşıya kaldığını, onu atlattıktan sonra gebelik zehirlenmesi yaşadığını ifade eden ünlü oyuncu, o dönem vücudunda yaklaşık 25 kg ödem oluştuğunu söylemişti. Hiç beklemediği bir anda, gebeliğinin 34. haftasında doğum yapan başarılı oyuncu Başak Sayan'ın ikizleri Ares ve Milan şu an 8 aylık!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.