Başak Sayan'ın İkiz Bebekleri Doğdu!

Başak Sayan'ın İkiz Bebekleri Doğdu!
16 Nisan 2017

Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın ikiz bebekleri dünyaya geldi. Geçtiğimiz gün anne olan güzel oyuncu bir süredir sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi altında bulunuyordu.

Başak Sayan'ın ikiz bebekleri dünyaya geldi. 2014 yılında tanıştığı ekonomist Murat Vardal ile 40 gün içerisine nikah masasına oturan Başak Sayan anne oldu. Gebelik süresince bir takım sağlık sorunları yaşayan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde gebelik zehirlenmesi ve yüksek tansiyon nedeniyle özel bir hastanede tedavi görüyordu.  

Başak Sayan'ın İkiz Bebekleri Doğdu!

Geçtiğimiz gün özel bir hastanede doğum yapan oyuncu Başak Sayan'ın doğumuna eşi ile birlikte yakın arkadaşı ünlü oyuncu Tuba Ünsal'ın da girdiği öğrenildi. Başak Sayan'ın ikiz bebekleri dünyaya gelirken, doğuma Sayan'ın eşi Murat Vardal ile birlikte giren Tuba Ünsal'ın doğum sırasında pek çok fotoğraf çektiği edinilen bilgiler arasında. İkiz erkek bebek sahibi olan Başak Sayan ve Murat Vardal'ın bebeklerine Ares ve Milan ismini verdikleri öğrenildi. Hastane çıkışında basın mensupları tarafından görüntülenen Murat Vardal'ın "Şu an çok yorgunuz" dediği edinilen bilgiler arasında.   Başak Sayan'ın İkiz Bebekleri Doğdu!  

Tuba Rol Modelim

Hamilelik döneminin son günlerinde bir takım sağlık sorunları yaşayan Başak Sayan geçtiğimiz günlerde özel bir hastanede gözlem altına alınmıştı. Bebeklerinin kucağına almayı sabırsızlıkla bekleyen ünlü oyuncu bu zorlu süreci en yakın dostu, kendisi gibi oyuncu olan Tuba Ünsal ve Buket Baydar la atlatmaya çalışmıştı. Sayan İnstagram hesabından kendisi ve ikiz bebekleri ile ilgili detayları şu ifadelerle paylaşmıştı;   Başak Sayan'ın İkiz Bebekleri Doğdu!   "Gebelik zehirlenmesi nedeniyle yine geldik yattık hastaneye. İnsan kendisini kötü ve yalnız hissediyor böyle durumlarda. Ama işte kapı birden açılıp da arkadaşları odaya girince, bir de üstüne saatlerce dedikodu yapılıp kıkır kıkır gülünce ne ağrı hissediyor insan ne de diğer sorunları. Resmen hastane odasinda gün yaptik, o derece Hayatta en önemli şey insan biriktirmek bence. Herşey gelip gecici. Kalıcı olan tek şey sevdiğin insanlar, o kadar... O yüzden değerini bilmeli. Hele de gerçek dost, arkadaş edinmenin zor olduğu günümüzde... Ben şanslıyım bu konuda. Geçen sefer de gelip beni yalnız bırakmayan arkadaşlarım sayesinde atlamıştım o günleri. Hepsinin yeri bende baska... Şimdi de öyle olacak insallah. Zaten Tuba rol modelim benim Onun gibi bir anne olsam yeter bana Sizi çok seviyorum @ tubaunsal @ buketbaydar. .. İyi ki varsınız. İyi ki hayatımdasınız."  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.