• gebe.com
  • /
  • Başak Sayan'dan Duygulandıran Video

Başak Sayan'dan Duygulandıran Video

Başak Sayan instagram hesabından bebeklerinin doğumuyla ilgili izleyenleri duygulandıran özel bir video paylaştı.

Başak Sayan'dan Duygulandıran Video
Başak Sayan instagram hesabından paylaştığı kısa video ve duygu yüklü mesajıyla takipçilerini hüzünlendirdi. Sayan'ın, önceki gün paylaşmış olduğu videoda, geçtiğimiz ay dünyaya gelen ikiz bebekleri Ares ve Milan'nın doğdukları anda eşi Murat Vardal ile birlikte yaşadıkları heyecanı, hüzünü ve bebeklerini ilk gördükleri andaki yaşadıkları duygular yer alıyor.

Başak Sayan'nın Paylaştığı Duygulandıran Video Takipçileri Ağlattı

Geçtiğimiz Nisan ayında ikiz bebekleri dünyaya gelen ünlü oyuncu Başak Sayan, dün instagradan paylaştığı kısa video ile takipçilerini duygulandırdı. Sayan'ın yaşadıklarını derinden hissettiklerini ifade eden takipçiler, video görüntüleri ve duygu yüklü mesaj karşısında gözyaşlarını tutamadıklarını ifade ettiler.   Başak Sayan'dan Duygulandıran İnstagram videosu    

İyi ki Uçağı Kaçırdın

Başak Sayan paylaştığı videoya düştüğü not da tıpkı video gibi duygu yüklü idi.  Eşi Murat Vardal'la tanışmasına vesile olan aksiliklerin sırlandığı not her şeyin Murat Vardal'ın uçağı kaçırması sonucu Sayan'la aynı uçağa binmesiyle başlıyor.  Başak Sayan, eşi ve bebekleri için sonsuz şükürle başladığı notta;   başak sayan instagram video   "Bu videoyu kaçıncı defadır izlediğimi bilmiyorum. Onun defasında ağla not edilelim katıla. .. Hayat öyle mucizevi birşey ki hiç beklemediğiniz anda boyutu yol arkadaşınızı, ardından da iki minik melek armağan ediyor ... İyi ki o havalimaninda biraraya geldik seninle @muratvardal... İyi ki o uçağı kaçırıp benim uçağıma binmek için kaldın. İyi derecede film anlaşması iptal oldu da seninle kesişti yolum. İyi ki beni Washington Dc'ye davet ettiğinde hemen atlayıp gittim yanına.   murat vardal   İyi ki New York'ta o kavgayı ettik. İyi ki o kavgadan sonra ettigin evlilik teklifini bir düşün düşüncesi kabul ettim ... İyi ki istediğinizle Evlendim ... İyi ki Milan ve Ares'in babası, benim hayat arkadaşım, kocam, sevgilim, en iyi arkadaşım oldun ... Belki de herşey bu iki minik meleğin yeryüzüne inebilmek içindi kimbilir ...  Bana yaşattığın bu Allahım için mutluluk için bin şükür. .. Ve son olarak İyi ki bu sekilde doğum yaptım. Hayatimin en zor ama en guzel anlarından biri olarak hafızama kazındı. .. Harika videom için ... teşekkürler. .. Cok aglattiniz beni ... Harika videolar ve fotograflar cekt ... Tabi @tubaunsal bir da ayri bir teşekkür gerekir. Hem de bu kadar çok şey var, hem de ben de bu sekilde doğuma ikna ettiği için. .. Sevgili doktorumun yaptıklarını da asla unutmayacağım. Ona da teşekkürü borç bilirim ..."

Başak Sayan'ın İnstagram'dan Paylaştığı Duygusal Video

 

Başak Sayan'dan Duygulandıran Video

Başak Sayan (@basaksayan) tarafından paylaşılan bir video ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.