• gebe.com
  • /
  • Başak Sayan İkizleri İle Objektif Karşısında

Başak Sayan İkizleri İle Objektif Karşısında

Oyuncu Başak Sayan Nisan ayında doğum yaptığı ikizleriyle birlikte ilk defa objektiflerin karşısına geçti.

Başak Sayan İkizleri İle Objektif Karşısında
Geçtiğimiz aylarda iki erkek bebek annesi olan oyuncu, yazar Başak Sayan, ikizleri Ares ve Milan'la ilk defa kamera karşısına geçti. Annelikle ilgili bir derginin objektifleri karşısına geçen güzel oyuncunun bebekleri ile birlikte birbirinden ilginç fotoğrafları çekildi.

Başak Sayan ikizleri Ares ve Milan ile Objektif Karşısında

Hamilelik sürecinden bebeklerinin doğumuna kadar yaşadığı tüm süreçleri takipçileri ile paylaşan Başak Sayan, şimdilerde yaklaşık dört aylık olan bebeklerinin büyüme sürecinde yaşadığı deneyimleri de kendisi gibi yeni anne olanlara aktarıyor.

İkizler ile Birlikte Çok Özel Pozlar Verdi

Bebekleri ile birlikte objektiflerin karşısına geçtiği derginin genel yayın yönetmenine anneliğine dair çok özel açıklamalarda bulunan Sayan, hamilelik serüveni ile ilgili ayrıntıları ilk kez paylaştı.   başak sayan ikizleri  

"Anneliği Kelimelerle Anlatamam"

Uçukta tanışıp evlendiği Ekonomist eşi Murat Vardal'la birlikte mutlu bir evliliği olan Başak Sayan, şimdilerde doğumlarını sabırsızlıkla beklediği ikizleri Ares ve Milan'a kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Yaşadığı annelik duygusunu kelimelerle anlatmasının mümkün olmadığını ifade eden başarılı sanatçı duygularını, "Hamileliğim zor bir süreçti; ama onları ilk gördüğüm an her şeyin anlamı değişti. Annelik öyle bir aşk ki bunu tarif etmenin hiçbir yolu yok." sözleriyle ifade etti. başak sayanın ikizleri ares milan

"Evdeki İlk Gecemde Bütün Gece Ağladım"

Başak Sayan röportajında gebelik dönemi boyunca yaşadığı hamilelik şikayetleri nedeniyle erken doğum yapmak durumunda kaldığını belirtirken, doğumdan sonraki ilk gecesinde yaşadıklarını, "Ares ve Milan prematüre olarak dünyaya geldi. Çok küçük doğdukları için dört gün kuvözde kaldılar.   başak sayanın ikizleri objektif   İlk 3-4 gün sudan çıkmış balık gibiydim. Eve gittim ve bütün gece ağladım. Allah'ım biz ne yapacağız bunlarla diye… O kadar küçükler ki tutmaya korkuyorsun." sözleriyle ifade etti.   Başak Sayan ikizleri Ares ve Milan  

"Murat'ı Tanıdığım Gün İyi Bir Baba Olacağını Anladım"

Hamileliği döneminde ve bebeklerinin doğumundan sonra da eşi Murat Vardal'ın iyi bir baba olduğunu ifade eden Sayan, "Murat'ın çok iyi bir baba olacağını tanıştığım gün biliyordum. Her şeyleriyle ilgileniyor. Altlarını değiştiriyor mamalarını yediriyor, gazlarını çıkartıyor. “dedi.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Kadın 1. Erişkin dişi insan. 2. Evlenmiş kız. 3. Eskiden bayan anlamında kullanılan bir san. 4. Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan .
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.