Başak Sayan'dan İkiz Bebek Bakımına Dair Tüyolar!

Başak Sayan'dan İkiz Bebek Bakımına Dair Tüyolar!
23 Ağustos 2017

Başak Sayan ikizler hakkında annelere bakım tüyoları verdi!

Başak Sayan ikizler hakkında annelere bakım tüyoları verdi! Gebeliği boyunca instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlü oyuncu, doğumdan sonra da sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Takipçilerinden gelen soruları atlamadan yanıtlayan ve ara sıra onların da önerisini alan Başak Sayan, oğullarının gelişimini an an sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. En son, oğulları Ares ve Milan'ın tatlı bir videosunu yayınlayan Başak Sayan, gönderisinin altında ikiz bebeklerine nasıl baktığını uzun uzun anlattı. Emzirme saatinden uyku düzenine kadar, ikiz bebek sahibi olan annelere kolaylık sağlayacak ipuçları verdi.  

Başak Sayan İkizler Hakkında Bakım Tüyoları Verdi!

  Başak Sayan'dan İkiz Bebek Bakımına Dair Tüyolar!   Zaman zaman ikiz bebek bakımının zorluğundan dert yanan ünlü oyuncu, ikiz bebek annelerinden çok fazla soru geldiğini ifade etti. Onlara yardımcı olmak için ikizleri Ares ve Milan'ın bir videosunu paylaşan Başak Sayan, ikiz bebek bakımına dair ipuçlarını diğer annelerle paylaştı. İşte, Başak Sayan'ın paylaştığı video ve açıklaması...    

    Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.