Başak Sayan: "Doğuma 15 Gün Kaldı!"

Başak Sayan: "Doğuma 15 Gün Kaldı!"
03 Nisan 2017

Doğumuna az bir süre kalan Başak Sayan geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi.

Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın ikiz bebeklerini kucağına almak için az bir sürenin kaldığını öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde erken doğum riskiyle bir süre hastanede gözetim altında bulunan başarılı sanatçı, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. İkizlerini kucağına almak için sayılı günler kaldığı belirtilen oyuncunun heyecanlı hali dikkatlerden kaçmadı. Alışveriş merkezinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başak Sayan'ın doğum yapması için 15 gün kadar bir süre kaldığı oyuncu tarafından yapılan açıklama sonrasında belli oldu.

İkizlerin İsmi Belli Oldu

Doğumuna az bir süre kaldığı öğrenilen Başak Sayan'ın ikizlerinin isimleri de  belli oldu. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde kendisine sorulan sorularını yanıt verdi. Sayan, ikizleri kucaklarına almaya az bir süre kaldığını, ikizlere isim olarak Ares ve Milan isimlerini vereceklerini açıkladı.   Başak Sayan: "Doğuma 15 Gün Kaldı!"  

"15 Gün Sonra Kucağıma Alacağım"

Erken doğum riski nedeniyle yaklaşık 20 gün hastanede kaldıktan sonra evine dönen sanatçı sağlık durumu ile ilgili de bilgi verdi. Sayan, "Çok şükür bebeklerinde benimde sağlığımda yerinde. Kısmetse 15 gün sonra çocuklarımı kucağıma alacağım.” dedi. Kısa bir süre önce sosyal medyada paylaşılan ve daha sonra haber kanallarına düşen görüntüleri ile ilgili açıklamalarda da bulunan sanatçı, verilen tepkilere anlam veremediğini belirtti.  

Hayat Beklenmedik Sürprizlere Gebe

Bundan iki yıl önce ekonomist Murat Vardal ile Amerika'da nikah masasına oturan Başak Sayan'ın hamilelik haberi basında geniş yankı bulmuştu. Yapılan muayene sonrasında ikiz bebek dünyaya getireceği haberini paylaşan ünlü oyuncu, ikiz  bebeklere hamile olduğunu öğrenmekten duyduğu mutluluğu “Hayat gerçekten beklenmedik sürprizlere gebe. Gerçi benim erkek kardeşlerim de ikiz, yani ailemizde var. Çok heyecanlıyım” sözleriyle dile getirmişti.    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.