Başak Sayan Oğluna Yapılan Acımasız Eleştiriler Karşısında Sessizliğini Bozdu!

Başak Sayan Oğluna Yapılan Acımasız Eleştiriler Karşısında Sessizliğini Bozdu!
17 Ekim 2017

Ünlü oyuncu Başak Sayan, oğlu Ares hakkında yapılan çirkin yorumlara kendisine yakışan bir üslupla cevap verdi.

2014 yılında, ekonomist Murat Vardal ile Amerika'da dünyaevine giren Başak Sayan, kısa süre sonra ikiz bebeklerine hamile olduğunu müjdelemişti. Oldukça sıkıntılı bir gebelik süreci geçiren Başak Sayan, oğulları Ares ve Milan'ı gayet sağlıklı bir şekilde geçtiğimiz Nisan ayında kucağına almıştı. Gebeliğinde olduğu kadar anne olduktan sonra da sosyal medyayı çok sık kullanan Başak Sayan bebeği Ares hakkında uzun süredir yapılan çirkin yorumlar karşısında sessizliğini bozdu.   Başak Sayan Oğluna Yapılan Acımasız Eleştiriler Karşısında Sessizliğini Bozdu!    

Başak Sayan Bebeği Hakkında Yapılan Eleştiriler Karşısında Sessizliğini Bozdu

  Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü annelerden Başak Sayan, özellikle doğumdan sonra anneliğe dair tüm deneyimlerini İnstagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. Gerek lohusalık gerekse emzirme ile alakalı tüm deneyimlerini diğer anne adayları ve annelerle paylaşan güzel oyuncu, onların tavsiyelerini de almayı ihmâl etmiyor. Ancak ünlü oyuncu, sosyal medya üzerinden bir süredir oğlu Ares hakkında yapılan çirkin eleştirilere maruz kalıyordu. Yapılan negatif yorumlar karşısında daha fazla sessiz kalmayan Başak Sayan, kendine yakışan kibar bir üslupla eleştirilere cevap verdi.   Başak Sayan Oğluna Yapılan Acımasız Eleştiriler Karşısında Sessizliğini Bozdu!    

Başak Sayan Oğlu Ares İçin Yapılan Çirkin Eleştirilere Cevap Verdi!

Başak Sayan ikizleri Ares ve Milan ile birlikte olan fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Fakat, son zamanlarda oğlu Ares'in şaşı baktığına dair, çirkin üsluplarla yazılan pek çok eleştiriye maruz kaldı. Bu eleştiriler karşısında sessizliğini bozan ünlü oyuncu, kendisine yakışır bir dille açıklama yaptı. İşte, açıklamasının detayları...  

'Fotoğrafa Bakılarak Göz Kayması Tespit Edilemez'

'Aslında bu konuda açıklama yapmayacaktım ancak o kadar fazla soruldu ki, başka anneler de bu açıklamadan faydalanabilsin diye açıklığa kavuşturmak istedim. Birincisi Ares'in gözünde kayma yok. Bebeklerin çoğunun burun kökleri basık olduğundan gözlerinin beyazı daha az görünür. Bu da yalancı bir şaşılık efekti yaratabilir. Bebeğin kafa kemiği büyüdükçe bu görüntü ortadan kalkar. Ama herhangi başka bir şüpheniz varsa göz doktoruna gitmeniz gerekir. Hirschberg isimli testi yaptırmanız lazım. Eğer o yeterli değilse başka testler de yapılır. İkincisi, fotoğrafa bakılarak göz kayması tespit edilmez. O yüzden kimseyi değil, yalnızca doktorunuzu dinleyin. Şimdilik bu kadar, herkese sevgiler...'   Başak Sayan'ın açıklamasının ardından, bir çok takipçisi fotoğrafın altına yorum yaparak ünlü oyuncuya destekte bulundu.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.