Başak Dizer Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Başak Dizer Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!
25 Ekim 2018

Kıvanç Tatlıtuğ ile mutlu bir evliliği olan Başak Dizer hamile mi? Ünlü modacı, hakkında çıkan hamilelik iddialarına yanıt verdi!

Başak Dizer Hamile mi?

Bir tarafta Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, diğer tarafta başarılı modacı Başak Dizer… Ünlü çift, yaklaşık 2 yıllık ilişkilerinin ardından, 2016 yılının Şubat ayında nikâh masasına oturmuştu. Paris’teki Türk Konsolosluğu’nda, yaklaşık 40 kişilik davetli olduğu bir törenle evlenen çiftin nikâhına, Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi sağlık problemlerinden dolayı katılamamıştı. Bu nedenle Nurten Tatlıtuğ, nikâhı 3G bağlantı ile Türkiye’den canlı olarak seyretmişti.

Başak Dizer Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Başak Dizer Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Evlendikleri günden bu yana zaman zaman bebek haberleriyle gündeme gelen çift, bir süredir yine aynı iddialar ile magazin gündemini meşgul ediyor. Anne olmak için gün saydığı iddia edilen Başak Dizer, önceki günlerde bir davette görüntülendi. Muhabirlerin hamilelikle ilgili sorularına, dar kıyafetini göstererek yanıt veren modacı, ‘Bakın, sizce böyle bir şey olabilir mi? Hamile değilim, iddialar asılsız.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.