Küçük Tatlıtuğ mu Geliyor? Başak Dizer'in İmâlı Paylaşımı Olay Oldu!

Küçük Tatlıtuğ mu Geliyor? Başak Dizer'in İmâlı Paylaşımı Olay Oldu!
31 Ekim 2017

Türkiye'nin en çok konuşulan çifti Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ bebek mi bekliyor? Ünlü modacı Başak Dizer'in sosyal medyadaki imâlı paylaşımı, çiftin bebek bekledikleri şeklinde yorumlandı!

Biri Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, diğeri ise başarılı modacı Başak Dizer... Türkiye'nin en imrenilesi çifti, evlendikleri günden itibaren bebek beklediklerine dair haberlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu seferki bebek iddialarına ise Başak Dizer'in sosyal medya paylaşımı neden oldu. Eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum gününü kutlamak için yazdığı not, 'Başak Dizer hamile mi' sorularını tekrar alevlendirdi ve 'Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor' iddialarının öne sürülmesine neden oldu!  

Küçük Tatlıtuğ mu Geliyor? Başak Dizer'in İmâlı Paylaşımı Olay Oldu!  

Başak Dizer Hamile mi?

2 yıllık birlikteliklerini Şubat 2016'da nikâh masasına taşıyan çift, Paris'in Türkiye Büyükelçiliği'nde dünyaevine girmişti. Sadece yakın dostlarının katıldığı törene yaklaşık 40 kişi davet edilmiş, Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi ise sağlık sorunlarından dolayı nikâhı telefon üzerinden canlı izlemişti. Tüm ülkede epey bir süre konuşulan düğünden sonra, Başak Dizer'in sürekli hamile olduğuna dair iddialar basına yansımış, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer bu iddiaları her seferinde reddetmişti. Ancak geçtiğimiz gün Başak Dizer'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım, hamilelik iddialarının tekrar alevlenmesine neden oldu.     

Küçük Tatlıtuğ mu Geliyor? Başak Dizer'in İmâlı Paylaşımı Olay Oldu!  

Başak Dizer'in Sosyal Medya Paylaşımı Olay Oldu!

  Başak Dizer, önceki günlerde eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. Kutlama için yazdığı not ise 'Başak Dizer hamile' iddialarının tekrar ortaya çıkmasına sebep oldu. Başak Dizer instagram hesabından eşi ile birlikte olduğu fotoğrafı paylaşarak şu notu düştü: ' Dilek tutmuştuk, hatırlarsın... 2015. Mutlu yılların olsun hep. Seni Seviyorum. Sevgilim.' Başak Dizer'in 'dilek tutmuştuk' ifadesi, takipçileri tarafından hamile olduğu şeklinde yorumlandı. Fotoğrafın altına hamilelik ile ilgili yüzlerce yorum geldi. Çift, iddialar karşısında henüz bir açıklama yapmadı.     Küçük Tatlıtuğ mu Geliyor? Başak Dizer'in İmâlı Paylaşımı Olay Oldu!  

Başak Dizer Tüp Bebek Tedavisi mi Görüyor?

Evliliklerinde 2. yıllarını kutlamaya hazırlanan ünlü çiftin tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilmişti. 34 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ ve 39 yaşındaki Başak Dizer'in doğal yollarla çocuk sahibi olamadığı ve tüp bebek tedavisine başladıkları, Posta Gazetesi tarafından öne sürülmüştü. Kıvanç Tatlıtuğ, daha önceki açıklamalarında çocuk sahibi olmak için evlendiklerini söylemiş, daha sonra açıklamasının yanlış anlaşıldığını ifade etmişti.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.