Hamile Olduğunu Sahnede Açıkladı!

Hamile Olduğunu Sahnede Açıkladı!
16 Mart 2018

İnstagram fenomeni ve çiçeği burnunda şarkıcı Banu Parlak, hamile olduğunu sahnede açıkladı!

İnstagram fenomeni olarak tanıdığımız, daha sonra çıkarttığı single ile müzik kariyerine adım atan Banu Parlak hamile olduğunu açıkladı! Özel bir üniversitenin ödül töreninde sahneye çıkan şarkıcı, 2 aylık gebe olduğunu müjdeledi.

Banu Parlak Hamile!

İnstagram fenomeni Banu Parlak, önceki gün özel bir üniversitenin ödül törenine katıldı. 'En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı' ödülüne layık görülen Banu Parlak, konuşma yapmak için sahneye çıktığı sırada gebe olduğunu açıkladı! 2 aylık hamile olduğunu belirten genç şarkıcı, 'Aslında konuşma hazırlamıştım ama heyecandan her şeyi unuttum. Hamile halde buraya koşa koşa geldim. Bu müjdeli haberi de burada açıklamış olalım.' diyerek mutluluğunu paylaştı.

Hamile Olduğunu Sahnede Açıkladı!

Daha Önce Düşük Yapmıştı

2017'nin Şubat ayında Okan Öztürk ile evlenen şarkıcı, 2 aylık gebeyken düşük yaptığını açıklamıştı. Sosyal medya hesabından gebelik testinin sonucunu paylaşan şarkıcı, gebeliğin sonlandığını katıldığı bir programda açıklamıştı. Çocukları çok sevdiğini söyleyen Banu Parlak, kısa bir süre sonra tekrar anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Çıkartma üzere olduğu single'ı ise gebeliği nedeniyle ertelediği öğrenildi.

Hamile Olduğunu Sahnede Açıkladı!

Onur Akay Açıklamıştı

Ünlüler hakkında verdiği kötü haberlerle meşhur olan Onur Akay, geçtiğimiz hafta Banu Parlak'ın hamile olduğunu söylemişti. Arkadaşlarıyla Ortaköy'de otururken görüntülenen Akay, muhabirlerin bu sefer müjdeli haber istemesi üzerine, Ariana Lima-Metin Hara çiftinin kızı olacağını, Banu Parlak'ın ise 2 aylık gebe olduğunu belirtmişti. Haberin detaylarına, buraya tıklayarakulaşabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.