Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!
04 Eylül 2017

Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor! Hayrımıza olmayan, bizi yoran ve bizim için verimli olmayan konu veya kişileri görme vakti! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, bu gökyüzü hareketini sizler için yorumladı!

Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor! Bayram sonrasında, haftaya çok hızlı bir başlangıç yapacağız. 06 Eylül’ de Balık burcunda gerçekleşecek dolunay; tutulmalarla geçen bir sürecin ardından artık olayların görünür olacağına işaret ediyor. Yaz aylarında yaşamlarımızla ilgili önemli gelişmeler yaşanmış olabilir. Şimdi bu gelişmelerin nelere yol açtığını görme zamanı olacak! Balık burcu dolunayı bize hayatlarımızdan hangi yükleri atmamız gerektiğini gösterir. Bizim hayrımıza olmayan, bizi çok yoran ve takıntı geliştirmemize yol açan, verimli olmayan konu ve kişilerin hayatımızdan çıkması için ne yapmamız gerektiğini gösterir. Aslında bu dönem bizim için safraları atma, sezgilerimizi dinleme, evrenle bütünleşme zamanıdır. Dikkat edilmesi gereken konu ise hayallerimizi gerçekleştirme yolunda atacağımız adımlarda ne kadar yetkin ve yeterli olacağımızın testten geçeceğidir.Balık dolunayında doğanlar çok sezgisel, duygusal olarak güçlü ve empatik olurlar. Biraz kararsızlık yaşayabilir, hep kendilerini onaylayacak kişilere ihtiyaç duyabilirler. Yaşamlarında düzen ve tutarlılık istemelerine rağmen zaman zaman çok dağınık ve tutarsız olabilirler. Sağlıklarına düşkün olurlar hatta bu konuda aşırıya kaçabilirler.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

KOÇ BURCU

Koç burcu gebeleri, haftaya biraz halsiz başlamanız söz konusu olabilir. Bayram yorgunluğundan olsa gerek, kendinizi enerjisiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Şu sıralar biraz dinlenmeye vakit ayırsanız iyi ederseniz. Hafta ortasında sağlığınızla alakalı ufak tefek sorunlar baş gösterebilir. Yaşayacağınız sağlık sorunları gebeliğinizle alakalı olabilir. Ama dediğim gibi, yaşayacağınız rahatsızlık çok da ciddiye alınacak bir sağlık sorunu olmayacak diyebilirim. Haftasonu akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Ancak, görüşmeniz pek olumlu geçmeyecek gibi görünüyor. Siz her ne kadar durumu kontrol etmeye çalışsanız da eşinizin kız kardeşiyle görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz ve sesler biraz yükselebilir. Size tavsiyem, en azından doğuma kadar kendinizi bu gerginliklerden uzak tutmanız ve akraba görüşmelerine bir müddet ara vermeniz gerektiği yönünde olacak.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa burcu gebeleri, haftaya güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Büyük bir çocuğunuz varsa şayet, eğitimi ile alakalı çok sevineceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Yurtdışı eğitim fırsatı yakalayabilirler veya bir yeteneğinin ortaya çıkacağı organizasyonlarda kendilerini gösterebilirler. Ancak, Boğa burcu gebeleri bu hafta arkadaş görüşmelerinizde dikkatli olun. Söyleyeceklerinizi iki kere düşünmekte fayda var. Aksi takdirde arkadaşlarınız sizi yanlış anlayabilir ve yoktan yere tartışmalar yaşanabilir. Hatta tartışmalarınız nedeniyle arkadaş grubundan dışlanabilirsiniz. Fakat, ben sizin tatlı dille her şeyi yoluna koyacağınızdan eminim!
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebeleri, haftayı biraz hızlı yaşayacaksınız diyebilirim! İşle, aileyle ve evle alakalı pek çok gelişme yaşanacak ve bunlarla uğraşırken biraz yorulacaksınız. İş yeri ortamınızdan pek memnun olmayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın iki yüzlü tavırlar sergilemesi, patronunuzun adaletsiz davranışı sizi artık isyan noktasına getirmiş olabilir. Bu nedenle ani bir kararla işi bırakabilirsiniz. Hafta ortasında annenizin sağlığıyla alakalı problemler çıkabilir. Birkaç hafta annenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz ancak sağlık sorunu çok da korkulacak bir durum olmayacak. Bu arada, bebeğiniz sabırsızlıkla size kavuşmak isteyebilir ve tahmini doğum tarihinizden birazcık erken gelebilir, hazırlıklı olun!
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebeleri, bu hafta yurtdışından misafirleriniz geliyor! Yurtdışında yaşayan akrabalarınızı haftaiçi evinizde ağırlayacaksınız. Fakat misafirleriniz kalabalık olacağından ilgileneyim derken biraz yorulabilirsiniz. Kız kardeşiniz, evliliği ile ilgili maddi veya manevi bir takım zorluklar yaşıyor olabilir. Haftasonuna doğru kardeşinizle görüşebilir ve uzun uzun dertleşebilirsiniz. Yapacağınız görüşme hem size hem de kız kardeşinize iyi gelecek, rahatlayacaksınız! Ancak, bu haftaiçi karar alırken biraz zorlanacaksınız vve hatta aldığınız kararı tekrar tekrar sorgulayacaksınız.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebeleri, haftayı durgun geçireceksiniz diyebilirim. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyecek ve bir süre kimseyle görüşmek istemeyeceksiniz. Duygusal anlamda iniş çıkışlarınız olacak, kendi içinizde muhakemeler yapacaksınız. Geçmişte aldığınız kararların yanlış olduğunu düşünebilir ve kendinizi yargılayabilirsiniz. Ancak, geçmiş geçmişte kaldı ve şimdi önünüze bakma zamanı! Hem zaten gebesiniz, artık düşünmeniz gereken bir bebeğiniz var. Bu arada, eşiniz zorunlu olarak iş değişikliği yapabilir ve kazancında bir azalma söz konusu olabilir. Bu durum ufak tefek borçlanmalara sebep olacak. Fakat, bu maddi kriz çok büyümeyecek ve kısa süre içinde tekrar toparlanacaksınız.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebeleri, haftayı biraz hareketli geçireceksiniz gibi duruyor! Bu hafta arkadaşlarınızla bir görüşme planlayacaksınız fakat ne yazık ki görüşme pek keyifli geçeceğe benzemiyor. Dostlarınızla aranızda fikir ayrılıkları yaşanacak ve tartışmalar olacak. Fakat olaya bir de iyi yönünden bakmak lazım. Bu tartışma sonunda dostunuzla düşmanınızı ayırt edeceksiniz! Eşinizle aranızda uzun süredir bir gerginlik olabilir. Bu gerginliğin nedeni eşinizin ailesi ile sizin iletişim sorunlarınız olabilir. Ancak bu hafta eşinizle olan diyaloğa biraz daha dikkat etmekte fayda var çünkü küçük tartışmalar yerini kavgaya bırakabilir. Ama eşiniz kısa süre sonra pişman olup sizin gönlünüzü almayı başaracak! Son olarak; bebek alışverişlerinizde biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız, aksi takdirde maddi anlamda güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebeleri, haftayı hareketli ve hızlı geçireceksiniz! Bu hafta evinizde bol bol misafir ağırlayacaksınız. Fakat misafirleri ağırlarken kendinizi yorgun hissedecek ve bir an önce günün bitmesine bakacaksınız, haklısınız da! Zaten gebesiniz, havalar sıcak... Bir de misafir ağırlamak sizin daha fazla yorgun hissetmenize neden olabilir. Belki kız kardeşlerinizden veya annenizden bu konuda yardım alabilirsiniz. Hafta boyunca ev işleri yaparken daha dikkatli olmanızda fayda var çünkü ufak tefek ev kazalarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu arada, haftanın son günlerinde sağlığınızla alakalı bazı problemler gündeme gelebilir. Ama merak etmeyin, kısa süre içinde teşhis edilip tedavisi yapılacak bir hastalık olacak ve gebeliğiniz bu rahatsızlıktan etkilenmeyecek.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

AKREP BURCU

Akrep burcu gebeleri, sosyal mi sosyal bir hafta sizi bekliyor! Yepyeni arkadaş gruplarına girecek, bir sürü yeni dostlar edineceksiniz. Bu arkadaşlıkların kısa süreli olmayacağını söyleyebilirim. Yeni dostluklar kuracaksınız ancak eski bir dostunuzla da ilişkinizi bitirebilirsiniz. Fakat haftanın sonlarına doğru yalnız kalmak isteyebilir ve biraz duygusallaşabilirsiniz. Aileye yeni bir üyenin katılacak olması ve yeni sorumluluklar sizi biraz tedirgin edebilir. Ama ben hepsinin üstesinden geleceğinize eminim! Hem, neredeyse her anne adayı böylesi bir süreçten geçiyor, unutmayın.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebeleri, bebeğinizin doğumuna az bir zaman kalmış olması, tüm ailede hazırlıkların hızlanmasına neden olacak. Siz de daha geniş bir eve taşınmak isteyeceksiniz ama yeterli maddi birikiminiz olmadığından harekete geçmek için biraz daha beklemeyi düşüneceksiniz. Fakat benim size mükemmel haberlerim var! Belki de beklemenize gerek kalmaz ve o satmak istediğiniz ama bir türlü satamadığınız evi nihayet bu haftaiçi satabilirsiniz! Böylelikle daha geniş eve geçme planlarınız kısa sürede gerçekleşebilir. Bu arada, herhangi bir konuda eşinizin ailesi veya kendi aileniz için özveride bulunmak durumunda kalacaksınız. Kendi isteklerinizden vazgeçecek, aile büyüklerinizin istediği şeyi gerçekleştireceksiniz. Bu durum sizi biraz üzse de ailenizin sevincini görünce tüm üzüntünüz yok olacak!
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, haftaiçinde yolculuklar görünüyor! Fakat yapacağınız yolculuğun dinlenme veya eğlenme amacıyla olmayacağını söyleyebilirim. İbadet amaçlı bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Doğumunuzun yaklaşmasıyla etrafınız git gide kalabalıklaşacak. Akrabalar, komşular ve kardeşler sürekli yanınızda olmak isteyecek. Hafta başında ise kardeşinizle olan iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve aranızda ufak bir gerginlik yaşanabilir. Ama her şeyin kısa süre içinde eski haline döneceğine eminim! Son olarak; geçmişte aldığınız kararları sorgulamanın vakti değil. Aldığınız kararlar geçmişte kaldı, artık önünüze bakmanın zamanı!
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

KOVA BURCU

Kova burcu gebeleri, kafa karışıklıklarıyla geçecek bir hafta sizi bekliyor! İş yerindeki ortamınızdan memnunsunuz fakat kazandığınız paranın az olduğunu düşünüyorsunuz. Başka işe geçmekle olduğunuz yerde kalmak arasında kararsızlık yaşıyorsunuz. Biraz detaylı düşündükten sonra doğru kararı vereceksinizdir. Doğumun yaklaşmasıyla birlikte eşinizle gelecek hakkında konuşmak istiyor ancak her konuşmada duygularınızı tam ifade edemediğinizi düşünüyorsunuz. Daha sakin bir ortamda, hiçbir şey düşünmeden sadece konuya odaklanarak tekrar konuşmayı deneyin. Bu arada; bir hobinizi kazanca çevirebilir ve hiç de fena olmayan kazançlar sağlayabilirsiniz.
Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin! Dostu Düşmanı Görme Vakti!

BALIK BURCU

Balık burcu gebeleri, haftayı azıcık gergin geçirebilirsiniz... Çok fazla sorumluluğunuz olduğunu düşünüyorsunuz ve yorulduğunuzu hissediyorsunuz... Ev işleri, aile, bebek hazırlıkları ve misafirler derken fazla yıpranmış olabilirsiniz. Bu hafta ise sorumlulukların bazılarının üstünüzden atmak isteyeceksiniz. Yaşayacağınız duygusal dalgalanmalar sizde ani duygusal patlamalara ve öfke nöbetlerine neden olabilir. Fakat kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın ve bebeğinize kavuşacağınız anı düşünün.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl