Bahadır Vatanoğlu Baba Olacağını Sette Öğrendi!

Bahadır Vatanoğlu Baba Olacağını Sette Öğrendi!
14 Kasım 2017

Savaşçı dizisinde hayat verdiği Galip Aygün karakteri ile büyük bir hayran kitlesi kazanan ünlü oyuncu Bahadır Vatanoğlu baba olacağını açıkladı. Eşi Gizem Vatanoğlu ile yaklaşık 1 yıldır evli olan Bahadır Vatanoğlu, bu güzel haberi dizi setindeyken aldı!

Ekranların sevilen oyuncusu Bahadır Vatanoğlu baba oluyor! Yapımcılığını Limon Film'in, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu'nun ve yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği 'Savaşçı' adlı dizide, Astsubay Galip Aygün rolü ile karşımıza çıkan Bahadır Vatanoğlu baba olacağını açıkladı. Yaklaşık 1 yıldır evli olan Bahadır Vatanoğlu, bu müjdeli haberi Eskişehir'de çekimleri devam eden dizi setinde aldı! İstanbul'da yaşayan eşi Gizem Vatanoğlu hamile olduğunu, Bahadır Vatanoğlu dizi setindeyken söyledi.   Bahadır Vatanoğlu Baba Olacağını Sette Öğrendi!  

Bahadır Vatanoğlu Baba Oluyor!

2016 yılının Eylül ayında Gizem Vatanoğlu ile evlenen Bahadır Vatanoğlu baba olacağını açıkladı. Bu güzel haberi dizi setinde alan Bahadır Vatanoğlu, dizi çekimlerinin Eskişehir'de olmasından dolayı kendilerini zorlu bir sürecin beklediğini ifade etti. Eşi ve ailesinin İstanbul'da yaşadığını söyleyen Bahadır Vatanoğulu Savaşçı adlı dizi için şu sıralar Eshişehir'de yaşıyor. Eşinin hamile olduğunu sette öğrendiğini söyleyen oyuncu, artık Eskişehir'de olmanın daha zor olacağını ifade etti.   Bahadır Vatanoğlu Baba Olacağını Sette Öğrendi!  

'Bebek Özlemi Daha da Zorlaştırdı'

İlk kez baba olmaya hazırlanan ve çekimler için bir süredir eşinden ayrı yaşayan ünlü oyuncu Bahadır Vatanoğlu; ' Biz de sette eşimin hamile olduğu haberini aldık. Şimdi daha zor oldu buralar benim için. Eşim rahat etsin diye işten ayrıldı. Gelebildiği sürece o geliyor yanıma. Ondan ayrı olmak zordu, şimdi bebek haberini duyunca ayrı kalmak daha da zor gelmeye başladı. Anne, baba, kardeş ve yeğenlerin özlemine şimdi bir de bebek özlemi eklendi. Zor oluyor ama işimiz bu, yapacak bir şey yok.' şeklinde konuştu.   Bahadır Vatanoğlu Baba Olacağını Sette Öğrendi!  

'Böyle Bir Rol Her Erkeğin Hayalidir'

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği 'Savaşçı' adlı dizide Astsubay Galip Aygün karakterini canlandıran oyuncu Bahadır Vatanoğlu, yaptıkları işin her erkeğin hayali olabileceğini söyledi. İstanbul'da yaşayan fakat çekimler için bir süredir Eskişehir'de olan oyuncu, Eskişehir'i çok sevdiğini ancak soğuk havasına alışmakta biraz zorlandığını söyledi. Yer aldığı dizide oynamanın, neredeyse her erkeğin hayali olabileceğini söyleyen Vatanoğlu, eşinin hamile olmasını öğrendikten sonra ayrı olmanın daha zor olacağını ifade etti.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.