• gebe.com
  • /
  • Babaların Hiç Kimsenin Bilmediği 'En Baba' Halleri

Babaların Hiç Kimsenin Bilmediği 'En Baba' Halleri

Babalar duygularını anneler kadar kolayca ifade edemese de bebekleriyle paylaştıkları anlardaki durumları aslında her şeyi gayet net anlatır.

Babaların Hiç Kimsenin Bilmediği 'En Baba' Halleri

Babaların Hiç Kimsenin Bilmediği "En Baba" Halleri

Babalar bebeklerine olan sevgilerini ne kadar isteseler de anneler kadar içten ve yoğun gösteremezler. Bebeklerini ilk kucaklarına aldıklarından itibaren hiç bir zaman tam olarak ifade edemedikleri o muhteşem duyguyu içten yaşarlar. Bebeklerine duydukları sevgiyi sözlerle olmasa da yapmış oldukları hareketlerle gösteren babaların hiç kimsenin bilmediği en baba hallerine yazımızda değinmek istedik. İşte babaların hiç kimselerin bilmediği en baba halleri...  

En Duygusal Babalar

  duygusal-baba   Kim demiş babalar ağlamaz diye. Bebeklerinin bir damla gözyaşı kimi zaman onları hıçkıra hıçkıra ağlatabilir.  

En Sanatkar Babalar

en-müzisyen-baba   Babalar ve kızları arasında kimsenin tahmin edemediği çok özel bir bağ vardır. Babalar kız çocuklarıyla paylaştıkları o özel anlarda hiç yetenekleri olmasa bile bir an profesyonel bir sanatçı olabilirler.

En Fedakar Babalar

en-fedakar-baba   Babalık fedakarlık isteyen zor zanaattır. Öyle ki bebeğinin bir anlık huzuru için bile yapamayacakları hiçbir şey yoktur.  

En Halden Hale Giren Babalar

her-hale-giren-baba   Çocuklarının yüzünde ufacık bir tebessümü görmenin büyük mutluluğunu yaşayan babalar, onları mutlu etmek için her hale girmeye razıdırlar.

 En Paylaşımcı Babalar

özenli-baba   Hayatın müşterek olduğunu benimseyen babalar, eşinin yorulduğu zamanlar bebeklerini beslemekten büyük huzur duyarlar: En paylaşımcı babalar bebeklerinin her anını her dakikasını annelerle birlikte paylaşmaktan keyif alırlar.

En Öğretici Babalar

paylaşımcı-baba   Bebeklerine buldukları hemen her fırsatta hayatla ilgili konularda deneyimlerini aktaran babalar, onları küçük yaşlarından itibaren hayata hazırlamaya çalışırlar.

En Eğlenceli Babalar

sempatik-bana   En eğlenceli babalar buldukları her fırsatta ve ortamda bebekleriyle geçirdikleri zamanın keyfini çıkarırlar.  

En Sabırsız Babalar

sabırsız-baba   En Sabırsız babalar, bebeklerini kucağına alacakları günün gelmesini büyük bir sabırsızlıkla beklerler.

En İlgili Babalar

romantik-baba   Bebeklerinin olacağını öğrendikleri andan itibaren onun gelişim evresini en yakından takip eden en ilgili babalar, bebeklerinin fiziksel gelişi yanında ruhsal gelişimini de yakından takip ederler.

En Huzurlu Babalar

  Babaların hiç kimselerin bilmediği en baba halleri   Bebeklerini kucaklarına almak, onun kokusunu hissetmek babalara büyük huzur verir.  

   
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.