• gebe.com
  • /
  • Ayşen Batıgün Doğum İçin Gün Sayıyor!

Ayşen Batıgün Doğum İçin Gün Sayıyor!

Ayşen Batıgün hamile günlerinin sonuna yaklaşıyor! 6 aylık gebe olan oyuncu, eşi ile birlikte Bodrum tatilinde görüntülendi.

Ayşen Batıgün hamile günlerinin sonuna yaklaşıyor! 'Küçük Gelin' ve 'Beni Böyle Sev' dizileri ile tanınan oyuncu Ayşen Batıgün ile menajer eşi Abdullah Bulut, bebekleriyle kavuşmak için gün sayıyor. 6 aylık hamile olan Ayşen Batıgün, eşi ile birlikte Bodrum'da tatil yaparken objektiflere takıldı. Doğacak olan bebeklerinin cinsiyeti ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan çift 'önemli olan sağlıklı olması' dedi. Abdullah Bulut'un eşine olan ilgisi ise dikkatlerden kaçmadı. ayşen batıgün hamile  

Ayşen Batıgün Hamile!

Oyuncu Ayşen Batıgün, yaklaşık 3 ay önce eşi Abdullah Bulut'un Anneler Günü'nde yazdığı 'İlk Anneler Günün kutlu olsun canım aşkım. İyi ki varsın. Tüm annelerin elinden öpüyorum.' mesajını kendi sayfasında paylaşarak hamile olduğunu tüm sevenlerine duyurmuştu. Muhabirlerin tüm ısrarlarına rağmen bebeklerinin cinsiyetini açıklamayan çift 'önemli olan sağlıklı olması' diyerek soruları geçiştirdi.   ayşen batıgün hamile   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.