Ayça Bingöl İkiz Bebekleriyle Doğum Günü Partisine Katıldı

Ayça Bingöl İkiz Bebekleriyle Doğum Günü Partisine Katıldı
06 Mart 2017

Kanal D ekranlarında yayımlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki başarılı performansıyla akıllarda yer eden başarılı oyuncu Ayça Bingöl, 2016 yılında ikiz bebek dünyaya getirerek anneliği tadan ünlüler arasında yer almıştı.

Oyuncu Ayça Bingöl ikiz bebekleriyle görüntülendi. Bingöl, bir yaşındaki ikiz bebekleriyle geçtiğimiz gün yine kendisi gibi oyuncu olan arkadaşı Ahmet Saraçoğlu'nun kızı Asya'nın Kalamış'ta düzenlenen doğum günü partisine katıldı.

Bir yıl önce anne olmuştu

Televizyon ekranlarının sevilen yüzü Ayça Bingöl 15 yıldır evli olduğu Ali Altuğ'dan geçtiğimiz yıl Şubat ayında Aylin ve Leyla isminde iki kız bebek annesi olmuştu. Bu yıl bir yaşına basan ikizlerini Ahmet Saraçoğlu’nun kızı Asya’nın Kalamış’ta düzenlenen doğum günü partisine getiren oyuncu objektiflere takıldı. İkiz bebekleriyle poz veren Bingöl'ün mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

İkizlerin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıldı

Kanal D ekranlarında yayımlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki başarılı performansıyla akıllarda yer eden başarılı oyuncu Ayça Bingöl, 2016 yılında ikiz bebek dünyaya getirerek anneliği tadan ünlüler arasında yer almıştı. Bu zamana kadar Leyla ve Aylin ismindeki ikizlerinin fotoğraflarını paylaşmak konusunda hassas davranan Bingöl, bu kuralını istemeden de olsa bozdu. Şubat ayı itibariyle bir yaşına giren ikizleriyle, Ahmet Saraçoğlu’nun kızı Asya’nın doğum günü partisine katılan Ayça Bingöl’ün burada çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşılması sonucu ikizlerin fotoğrafı da ilk kez yayınlanmış oldu.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.