Avatar Atakan'ın Yayınladığı Video Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Avatar Atakan'ın Yayınladığı Video Sosyal Medyayı Karıştırdı!
04 Haziran 2018

Avatar Atakan lakabıyla tanınan Çağan Atakan Arslan'ın eşi Serap Korkmaz 37 haftalık hamile! Doğum için gün sayan ünlü çift, önceki gün sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile büyük tartışma yarattı!

Avatar Atakan Baba Oluyor

Survivor 2016 ile adını duyuran milli boksör Çağan Atakan Arslan’ın eşi Serap Korkmaz hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Şu anda gebeliğinin 37. haftasında olan Serap Korkmaz, önceki gün sosyal medya hesabından yayınladığı video ile izleyenleri şoka uğrattı! 

Serap Korkmaz'ın Videosu Sosyal Medyada Tartışma Yarattı!

Survivor 2016’nın şampiyonu Çağan Atakan Arslan, 2017 yılında Serap Korkmaz ile dünya evine girmişti. Avatar lakabıyla tanınan ünlü milli boksör, önceki gün eşi Serap Korkmaz ile birlikte ringe çıktı. O anların videosunu sosyal medya hesaplarından yayınlayan çift, yayınladıkları videoya ‘Eğitim anne karnında başlar! Denemeyin!’ notunu düştü. Çektikleri video ile tartışma yaratan çiftin bazı takipçileri o anları normal karşıladı, bazıları ise büyük tepki gösterdi. ‘İçim gitti, yapma öyle hareketler’, ‘Allah korusun, aksilik çıkarsa üzülürsün.’ şeklinde yorumlar alan ünlü çift, 3 hafta sonra bebeklerine kavuşacak.

Avatar Atakan'ın Yayınladığı Video Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Serap Korkmaz Doğum İçin Gün Sayıyor

Sosyal medya hesaplarında paylaştıkları video ile tartışma yaratan çift, 2017 yılının Şubat ayında evlenmişti. İlk bebeklerini bekleyen mutlu çift, yaklaşık 3 hafta sonra bebeklerini kucağına alacak. 37 haftalık hamile olan Serap Korkmaz’ın bir erkek bebek beklediği iddia edildi.

Avatar Atakan'ın Yayınladığı Video Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah