Aslıhan Doğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Aslıhan Doğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu
28 Mayıs 2018

Aslıhan Doğan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Ünlü çift, geçtiğimiz hafta gittikleri rutin doktor kontrollerinde erkek bebek sahibi olacaklarını öğrendi!

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan hamileliğinin 4. ayını geride bıraktı.  Ünlü çift, geçen hafta gittikleri rutin doktor kontrollerinde bebeklerinin cinsiyetini de öğrendi!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

2,5 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşayan Arda Turan ve Aslıhan Doğan, 11 Mart’ta apar topar evlenmişti. Yakın arkadaşı Saffet Ulusoy’un doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan’a evlenme teklifi eden Arda Turan, evlenme teklifinin ardından birkaç hafta içinde nikâhı organize etmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın da katıldığı nikâh töreninden sonra, çiftin bebek beklediği haberleri konuşulmaya başlamıştı. Ancak ünlü çift her seferinde bu iddialar karşısında sessizliğini korumuştu.

Aslıhan Doğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Ünlü Çiftin Oğulları Olacak

Aslıhan Doğan’ın hamile olduğu ilk olarak Posta Gazetesi’nden Eylem İpek Şafak duyurmuştu. Şimdi de yine Posta Gazetesi’nden Halil Kalmuk, çiftin bebeğinin cinsiyetini öğrendiğini açıkladı. Buna göre, rutin doktor kontrollerinde bebeklerinin cinsiyetini öğrenen çiftin bir oğlu olacak. Bebek odası hazırlıklarına başladığı öğrenilen Arda Turan’ın, oğlunun odası için baya bonkör davrandığı öğrenildi.

Aslıhan Doğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Aslıhan Doğan Bebeğinin İsmi Konusunda Çok Kararsız

Aslıhan Doğan’ın gebelik takibini, Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede görev yapan ünlü bir jinekolog yapıyor. Geçtiğimiz hafta gittiği rutin doktor kontrolünde oğlu olacağını öğrenen Aslıhan Doğan’ın isim konusunda baya kararsız olduğu söyleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.