İkinci Çocuklarının Cinsiyetini Öğrendiler

İkinci Çocuklarının Cinsiyetini Öğrendiler
09 Ocak 2020

Birkaç ay önce, oğulları Hamza Arda’nın 1. yaş gününü kutlayan Aslıhan – Arda Turan çifti, ikinci çocuklarının cinsiyetini öğrendi!


Birkaç ay önce, oğulları Hamza Arda’nın 1. yaş gününü kutlayan Aslıhan – Arda Turan çifti, ikinci çocuklarını bekliyor! 2,5 aylık hamile olduğu öğrenilen Aslıhan Doğan Turan, son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini de öğrendi.

Aslıhan Doğan Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslıhan Doğan ile futbolcu Arda Turan, uzun süren birlikteliklerini bir adım ileri taşıyarak 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Kısa bir süre sonra hamile olduğu öğrenilen Aslıhan Doğan, Hamza Arda ismini verdiği oğlunu Ekim ayında dünyaya getirmişti. Kalabalık bir aile kurmak istediğini her fırsatta dile getiren Doğan, geçtiğimiz ay katıldığı bir Youtube programında bu isteğini tekrar etmişti. Açıklamasından tam bir hafta sonra hamile olduğu öğrenilen Aslıhan Doğan’ın, son doktor kontrolünde ikinci bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

İkinci Çocuklarının Cinsiyetini Öğrendiler

İkinci Kez Erkek Bebek Bekliyorlar

2,5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Buna göre çift, ikinci kez erkek bebek sahibi olacak. Haberi yalnızca yakın çevresiyle paylaşan mutlu çiftin, bebeğin cinsiyetini öğrenir öğrenmez hazırlıklara başladığı konuşuluyor.

İkinci Çocuklarının Cinsiyetini Öğrendiler

‘4. Çocuğu Düşünüyoruz’

Sürekli geniş aile hayallerinden bahseden Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda; ‘Hamza Arda’yı kucağımıza aldık. Allah izin verirse, şimdi ara vermeden ikinci, üçüncü hatta dördüncü çocuğu düşünüyoruz.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah