Aslıhan Doğan Turan'dan Üçüncü Çocuk İtirafı!

Aslıhan Doğan Turan'dan Üçüncü Çocuk İtirafı!
26 Mayıs 2020

İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Aslıhan Doğan Turan, şimdiden üçüncü çocuk planları yaptıklarını söyledi.

İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Aslıhan Doğan Turan, şimdiden üçüncü çocuk planları yaptıklarını söyledi.

Aslıhan Doğan’dan Üçüncü Çocuk İtirafı!

Futbolcu Arda Turan ile cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslıhan Doğan, 2018 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. Kısa süre sonra ilk oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çift, şimdilerde ikinci çocuklarına kavuşmayı bekliyor. Karantinada geçen ikinci hamileliğini Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda anlatan Aslıhan Doğan Turan, ‘Annelik benim hayattaki en büyük hayalimdi. Beni ben yapan şey oldu diyebilirim. Eşim de ben de kalabalık aile seviyoruz.’ şeklinde açıklama yaptı.  Üçüncü çocuk için şimdiden plan yaptıklarını söyleyen Turan, en 4 çocuk annesi olmak istediğini dile getirdi.

Kilo Eleştirilerine Yanıt Verdi

Hamza Arda’ya hamileliğinde olduğu gibi ikinci hamileliğinde de sık sık kilo eleştirilerinin hedefi olan ve formda kalmak için bebeğinin sağlığını tehlikeye atmakla suçlanan Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında bu iddialara cevap vermişti. ‘Kilo almamak için bebeğimin sağlığını tehlikeye atmam.’ diyen ünlü isim, bu süreçte yalnızca karbonhidrattan uzak durduğunu ve bol bol hafif egzersizler yaptığını söylemişti.

Aslıhan Doğan Turan'dan Üçüncü Çocuk İtirafı!

Bebeğin İsmi Asil Aslan Olacak

İlk çocuklarına Hamza Arda ismini veren çift, ikinci kez erkek bebek sahibi olacak. Birkaç ay önce katıldığı bir lansmanda düşündüğü ismi açıklayan Aslıhan Doğan, Asil Aslan ismine sıcak baktığını belirtmişti. Bu ismin, Arda Turan’ın yıllarca top koşturduğu Galatasaray’a bir jest olduğu söylenmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl