6,5 Ayda Yalnızca 4 Kilo Aldı!

6,5 Ayda Yalnızca 4 Kilo Aldı!
09 Ağustos 2018

Bir magazin programının iddiasına göre 6,5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan, yalnızca 4 kilo aldı! 46 kilodan 50 kiloya çıkan Aslıhan Doğan'ın Eylül ayında doğum yapması planlanıyor.

Artık hamile olduğunu saklamayan Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz haftalarda eşi ve yakın dostlarıyla çıktığı mavi yolculukta görüntülenmişti. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Aslıhan Doğan’ın, Teve 2’de yayınlanan 2. Sayfa programında yalnızca 4 kilo aldığı iddia edildi.

Aslıhan Doğan Hamileliğinin 7. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Uzun bir süre hamile olduğunu gizleyen Aslıhan Doğan Turan, artık hamileliğini saklamıyor. Geçtiğimiz haftalarda eşi ile çıktığı mavi yolculukta bikini ile görüntülenen Aslıhan Doğan, fit vücuduyla herkesi şaşırtmıştı. Bunun üstüne, Teve 2’de yayınlanan magazin programı 2. Sayfa’da, Aslıhan Doğan’ın yalnızca 4 kilo aldığı, 46 kilodan 50 kiloya çıktığı iddia edildi. Formunu ise pilates ve yoga yaparak koruduğu öne sürüldü. Doğumdan kısa bir süre sonra gelinlik giyecek olan Doğan’ın hamilelik kiloları konusunda titiz davrandığı söyleniyor.

6,5 Ayda Yalnızca 4 Kilo Aldı!

Doğumdan Kısa Bir Süre Sonra Düğün Daveti Olacak

Bu yaz başında düğün yapmayı planlayan Arda Turan ve Aslıhan Doğan, bebek haberinin ardından 11 Mart’ta apar topar nikâh masasına oturmuştu. Hamilelik nedeniyle düğünü erteleyen çift, doğumdan kısa bir süre sonra büyük bir düğün daveti organize etmeyi planlıyor.

İkinci Çocuğun İsmi Şimdiden Belli!

Aslıhan Doğan’ın bebeğinin cinsiyeti geçtiğimiz aylarda basına yansımıştı. Bir erkek bebek bekleyen çiftin, oğullarına Hamza Arda ismini vereceği öğrenilmişti. İkinci çocuk için arayı fazla açmak istemediği öğrenilen Aslıhan Doğan, eğer bir kızı olursa, kızına Aslıhan ismini verecek.

6,5 Ayda Yalnızca 4 Kilo Aldı!

Aslıhan Doğan’ın Doğumu Sonbaharda

Hamileliğinin 6,5 ayını geride bırakan Aslıhan Doğan’ın Ekim ayında doğum yapması bekleniyor. Çift, oğulları Hamza Arda’nın doğumundan birkaç ay sonra büyük bir düğün daveti organize edecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.