Aslıhan Doğan ve Arda Turan Çiftinden Bebek Müjdesi

Aslıhan Doğan ve Arda Turan Çiftinden Bebek Müjdesi
20 Nisan 2018

Aslıhan Doğan'ın 13 haftalık hamile olduğu öne sürüldü!

Başakşehir’in yıldız futbolcusu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan’ın ilişkisindeki sürpriz gelişmeler, hız kesmeden devam ediyor. Posta Gazetesi’nin yazarlarından Eylem İpek Şafak, Aslıhan Doğan’ın 3 aylık hamile olduğunu iddia etti.

Aslıhan Doğan Hamile mi?

Arda Turan, yakın arkadaşı Saffet Ulusoy’un doğum gününde, 2 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan’a evlenme teklifi ederek herkesi şaşırtmıştı. Evlenme teklifinden birkaç hafta sonra, apar topar nikâh masasına oturan çiftin bebek beklediği iddia edilmişti. Arda Turan bebek beklediklerine dair çıkan iddiaları yalanlasa da magazin kulislerinde Aslıhan Doğan’ın hamile olduğu konuşuluyor. Posta Gazetesi yazarlarından Eylem İpek Şafak, yazısında Aslıhan Doğan’ın 13 haftalık hamile olduğunu iddia etti.

Aslıhan Doğan ve Arda Turan Çiftinden Bebek Müjdesi

Aslıhan Doğan'ın 13 Haftalık Hamile Olduğu İddia Edildi

13 haftalık hamile olduğu öne sürülen Aslıhan Doğan’ın gebelik takibini ise Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede görev yapan çok ünlü bir kadın doğum uzmanının yaptığı iddia edildi. Neredeyse tüm basın kuruluşlarında yer alan haberler karşısında, Aslıhan Doğan ve Arda Turan herhangi bir açıklama yapmadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.