Minik Hamza Dünyaya Geldi!

Minik Hamza Dünyaya Geldi!
26 Ekim 2018

11 Mart'ta Arda Turan ile nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan doğum yaptı!

Mart ayında Arda Turan ile nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan doğum yaptı, Arda Turan baba oldu! Aslıhan Doğan ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Aslıhan Doğan Doğum Yaptı!

Başakşehir’in başarılı futbolcusu Arda Turan, 3 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan ile 11 Mart’ta nikâh masasına oturmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nikâhlarını kıydığı çift, sade bir törenle evlenmişti. Evliliklerinden hemen sonra Aslıhan Doğan’ın hamile olduğu iddia edilse de mutlu çift her zaman bu iddiaları yalanlamıştı, taa ki Göcek’teki tatili sırasında görüntülenene kadar! Büyüyen karnı ile dikkat çeken ve iddiaları kabul eden Aslıhan Doğan, oldukça sağlıklı geçen hamileliğinin ardından dün akşam doğum yaptı!

Minik Hamza Dünyaya Geldi!

Aslıhan Doğan Anne Oldu!

Aslıhan Doğan, önceki gün Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede doğum yaptı.  Kasım ayında doğum yapması beklenen Doğan’ın ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Doğuma giren Arda Turan, hislerini şu cümlelerle anlattı; ‘Çocuğumuz çok sağlıklı şükürler olsun ki. İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur. Değişik bir his, çok ufak. Korku, üstüne titreme bambaşka bir hissiyat… 3 kilo doğdu. Aslıhan’dan müthiş performans, zaten çok güçlü bir kadın. İnsan hiç hissetmediği bir şey hissediyor. Doğuma girmeyecektim, Aslıhan son anda ‘gel’ dedi, girdim. İnsan o filmlerdeki gibi sarılı bir bebek çıkacak sanıyor. Çıkan bambaşka bir şey, çok değişik bir his…’

Minik Hamza Dünyaya Geldi!

Ünlü Çift Oğullarına Hamza Arda İsmini Verdi

Dün akşam bebeğini kucağına alan Aslıhan Doğan, oğluna ‘Hamza Arda’ ismini verdi. Ünlü çiftin ileride bir kızı olursa, ona da ‘Aslıhan’ ismini vereceği öğrenildi. Hastane odasını minik Hamza’nın ismiyle donatan çifte, ünlü dostlarından tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.