Ünlü İsim Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!

Ünlü İsim Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!
26 Ağustos 2017

Şarkıcı Aslı Zen ikinci defa anne olacağının haberini instagram hesabından yapmış olduğu ilginç paylaşımla verdi.

Aslı Zen Hamile Olduğunu İlginç Paylaşımla Duyurdu

Ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları paylaşımlar bazen çok şaşırtıcı olabiliyor. Tıpkı şarkıcı Aslı Zen'in yapmış olduğu paylaşım gibi. Daha önce tüp mide ameliyatı geçirip 30 kilo veren Aslı Zen, ikinci bebeğine hamile olduğu haberini takipçileriyle instagram hesabından yaptığı ilginç paylaşımla duyurdu. Bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü öğrenilen ünlü söz yazarı ve şarkıcı Aslı Zen hamile olduğunu gösteren hamilelik testinin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Zen'in yapmış olduğu paylaşım, son dönemlerde oldukça moda olan farklı hamilelik duyurularına örnek olarak yorumlandı.  

Hamilelik Testi Sonucunu Takipçileriyle Paylaştı

Daha önce tüp mide ameliyatı olduktan sonra 30 kilo vermesiyle gündeme gelen ünlü sarkıcı Aslı Zen, şimdi de ikinci bebeğine hamile olduğu haberini vermek için yapmış olduğu paylaşımla gündeme geldi. Zen, hamile olduğunu gösteren hamilelik testi sonucunu sosyal medya hesabında paylaştı. Bir süre önce mide ameliyatı geçirdikten sonra yaklaşık otuz kilo veren Zen, ikinci kez hamile olduğunu: “Rabbim ol der ve olur… Şükür yarabbi çok şükür! Benimle dua eden destek olan herkese teşekkür. Allah razı olsun hepinizden” notuyla duyurdu.   Ünlü İsim Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!  

Tüp Bebek Tedavisi Görüyordu

Bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü öğrenilen söz yazarı, şarkıcı Aslı Zen hamile kaldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü isim hamile olduğunu öğrendiği gebelik testi sonucunu sayfasında paylaştı. 40 yaşında olan Aslı Zen'in, Mayra Esma Karabulut adından bir kız çocuğu bulunuyor.   Ünlü İsim Hamile Olduğunu Böyle Duyurdu!  

Aslı Zen Kimdir?

Aslı Zen 1977 İstanbul Kanlıca doğumludur. Tam adı Aslı Zen Tentur'dur. Anne babasının boşanmasının ardından babaannesinin yanında büyüyen ünlü şarkıcı, reklam ve TV piyasasında olan Nahit Altıparmak'la tanışması sonucunda hayatı değişmiştir. Yedi yaşında Arif Sağ ile ilk halk konserine çıkan Zen, ünlü senarist Meral Okay sayesinde 14 dizide oynamıştır. Kazandığı paralarla evinde stüdyo kuran Zen, bir aranjör arkadaşıyla şarkı yapmaya başlamıştır. Yapmış olduğu besteleri çok sayıda ünlü isimlere veren Zen'in ilk şarkısını şarkıcı İzel Çeliköz seslendirmiştir. Sezen Aksu ve Emel Müftüoğlu gibi pek çok ünlüye vokalistlik yapmıştır. Profesyonel hayatına 23 yaşında başlayan ünlü şarkıcı bu güne kadar; İbrahim Tatlıses, Ferhat Göçer, Rober Hatemo, Demet Akalın, İzel Çeliköz, Fatih Ürek, Hilal Cebeci, Pınar Aylin, Tuğba Özerk, Şebnem Bal, Esra Balamir, Gizem Özdilli, Yeşim Erçetin, Hakan Peker, Yıldız Kaplan gibi şarkıcılara bestelerini vermiştir.

İlk Albümünü 2008'de Çıkardı

Aslı Zen 2008 yılında ilk albümü “Şerefe” yi piyasaya çıkarmıştır. 2012 yılında dört yıllık bir aradan sonra ikinci stüdyo albümü 'Işık' ile dinleyicileriyle tekrar buluşan Zen, 9 Şubat 2009 tarihinde o zaman Denizlispor’un kalecisi Okan Karabulut ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 2010 yılında Mayra Esma Karabulut adından bir kız çocuğu olmuştur. Ailesi ile birlikte İzmir Karşıyaka’da yaşayan Zen, 16 Ağustos 2015 tarihinde İzmir’de eşinden boşanmıştır. Aslı Zen 2016 yılında "İşte Benim Stilim 2016" yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır. Ünlü şarkıcı Aslızen, 10 ay önce tanıştığı Bilal Yıldız ile 27 Mayıs 2017 tarihinde sade bir nikahla yaşamını birleştirdi.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl