Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın
06 Eylül 2017

Aslan burcunda yeniay ! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın bu gökyüzü hareketini sizler için yorumladı...


23 Temmuz’ da Aslan burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yıl Aslan burcunda iki yeniay gerçekleşecek. Kısacası bu durum, Aslan burcunun temsil ettiği alanlarda başlangıçlar yapmak, harekete geçmek için çifte fırsat yakalayabileceğimiz ve başladığımız işleri kısa zamanda sonuca kavuşturabileceğimiz anlamına geliyor. Başta Aslan olmak üzere, Koç ve Yay burçları da bu enerjiden olumlu etkilenecek. Ateş elementinin yoğunluğu cesaret ve risk almaya yatkınlığı gösteriyor. Hızla harekete geçip sonuç alabilir, karşımıza çıkan fırsatları kullanabilir, vizyon ve liderlik gerektiren çalışmalarda başarılı olabiliriz. Yazın en sıcak günlerinde hararet ve enerji çok artabilir. Önümüzdeki on beş gün boyunca kendimizi göstermek, dikkat çekmek, yaşamımıza yeni bir yön vermek ve rekabete açık hamlelerde bulunmak için adımlar atabiliriz. Bu yeniay; sanat camiası ve yönetim kademeleri açısından çok önemli gelişmeleri tetikleyebilir. Bir yandan ateş elementinin getirdiği özgüven, neşe ve enerjiyle hareket edebilir, “ben yaptım, oldu” cümlesini fazlasıyla kullanabiliriz. Aslan yeniayında doğanlar cesur, karizmatik ve cömert olabilirler. Her alanda özgüvenli ve kendilerini göstermeye hazır kişilerdir. Özellikle sahne sanatlarında başarılı olabilir, topluluklara konuşabilir, duygu ve tepkilerini göstermekten çekinmezler. Eleştirilmekten ve arka planda kalmaktan hiç hoşlanmazlar. 23 – 24 Temmuz doğumlu Aslanlar için bu yıl yeni başlangıçlar ve atılımlar zamanı olacaktır.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebelerimiz, önümüzdeki haftayı oldukça neşeli geçireceksiniz. Bu neşeli olma durumunda çıkacağınız tatil etkili olabilir. Evet, uzun zamandır planladığınız o tatile şu sıralar çıkmanız mümkün! Canınızı sıkacak herhangi bir gelişme yaşanmayacak ve gayet keyifli bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim. Kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz ve zamanınızı daha verimli geçirebileceğiniz yeni bir hobi ednebilirsiniz. Şansınızın açık olacağı bir dönem olacak. Hatta şanslı olduğunuzu siz de farkedebilir ve riskli girişimlere başvurabilirsiniz. Fakat riskin aşırısına kaçmamakta fayda var. Yoksa eldekilerden de olabilirsiniz. Son olarak; hazırlıklı olun, doğum her an gerçekleşebilir!
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa burcu gebelerimiz aile içinde küskünlükler varsa şayet, hepsinin son bulacağı gelişmelerle haftaya başlayacaksınız! Aile büyüklerinizle bir araya gelerek tüm sorunların tatlıya bağlanacağı bir görüşme yapacaksınız. Kısacası, aile ilişkilerinizde yeni bir sayfa açılacağını söyleyebilirim. Uzun zamandır ev almayı düşünüyorsunuz ve bu arzunuz nihayet gerçekleşecek. Hatta alacağınız evde uzun bir tadilat yaptıracaksınız. Yalnız, satın alacağınız ev şehir dışında, daha önce gitmediğiniz bir yer olacak. İş değişikliğiniz o şehre taşınmanıza vesile oluyor olabilir.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta yerinizde durmayacaksınız! Fazlasıyla sosyal olacağınız günler sizi bekliyor desek yeridir. Keyif alacağınız uzun yolculuklarınız olacak. Çıkacağınız yolculuklar tatil amacıyla olabileceği gibi akraba ziyaretleri için de olabilir. Bu hafta sık sık kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle çeşitli organizasyonlara katılacak, aktivitelerden aktivitelere koşacaksınız. Ancak bu hareketli haftayı geçirirken sağlığınız açısından tüm tedbirleri almalısınız ki bebeğiniz ve siz olumsuz etkilenmeyin. İlgilenebileceğiniz yeni şeyler keşfedebilir ve onun hakkında eğitimler almak isteyebilirsiniz. Bu arada, haftaiçinde atacağınız imzalara dikkat etmelisiniz. Sonucunda hayatınızı kökten etkileyen gelişmeler yaşanabilir.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, kendinizi keşfedeceğiniz bir hafta olacak desek yeridir! Sanatsal bir alanda yeteneğinizi keşfedeceksiniz ve buna siz de fazlasıyla şaşıracaksınız. Belki resim çizmek, belki de piyano çalmak... Bu yeteneğinizi geliştirmek için eğitimler almayı düşünebilirsiniz. Önümüzdeki hafta risk içeren birden fazla karar alacaksınız. Aldığınız kararların, hayatınızın gidişatına yön vereceğini söylemek mümkün. Dolayısıyla kararınızı verirken dikkatli olmanızı ve acele etmemenizi öneririm. Sıcakların da etkisiyle şu sıralar gebeliğiniz sizi biraz yoruyor olabilir. Bunun sonucunda rahat edeceğiniz ve sizin konforunuzu sağlayacak ürünler satın almak çeşitli harcamalar yapabilirsiniz.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, enerjinizin artacağı, bol bol hareket edeceğiniz bir hafta sizi bekliyor! Bu enerjik yapınız sayesinde pek çok yeni insanla tanışacak ve oldukça sosyal günler geçireceksiniz. Önümüzdeki haftaiçi kendinize olan güveniniz artacak ve bunun etkisiyle birçok kritik karar alacaksınız. Hatta bu kararları hızla sonuca ulaştırmak için elinizden geleni yapacak ve istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Son zamanlarda fiziksel görüntünüzle alakalı değişimler yapmak istiyorsunuz fakat ne yapacağınıza karar veremiyorsunuz. Bu hafta, yapmak istediğiniz değişiklikte karar kılacak ve bir an önce uygulamaya geçirmek için harekete geçeceksiniz.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu gebelerimiz, çevrenizde ne kadar fazla düşmanınız olduğunu siz de biliyorsunuz. Özellikle uzak akrabalara dikkat! Bu kişilere karşı içten içe bir özgüven geliştirerek onlarla yüzleşmek istiyorsunuz. Ama öncesinde çevrenizdeki düşmanları incelemeye almak ve yüzleşmek için uygun zamanı beklemek isteyeceksiniz. Arka planda kalacak fakat gizliden gizliye güçlü hamleler yapacaksınız. Bir nevi intikamınız soğuk olacak diyebilirim. Bu kişilerle yüz yüze gelip hesaplaşmak için fırsat arıyorsunuz. Hemen olmasa bile böyle bir görüşmenin ileri dönemlerde gerçekleşeceğiniz söyleyebilirim.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu gebelerimiz, oldukça hareketli ve neşeli günler sizi bekliyor! Sosyal hayatınızın çok renkleneceği, yeni arkadaşlıklar kuracağınız, etkinliklerin birinden dönüp diğerine gideceğiniz bir hafta olacak. Bu sosyallik, size uzun yıllar sürecek yeni dostlar kazandıracak. Hatta öyle birkaç kişi de değil, yeni bir arkadaş grubu kuracağınızı söylemek mümkün! Kendinize hedef olarak belirlediğiniz şeylere ulaşmanıza çok az kaldı diyebilirim. Amacınızı gerçekleştirmek için cesur ve emin adımlarla yürüyecek, radikal kararlar alacaksınız. Ancak, önümüzdeki birkaç gün sağlığınıza her zamankinden fazla önem vermekte fayda var. Doğumunuz tahmin edilen tarihten önce gerçekleşebilir. Ama siz ve bebeğiniz bu hassas dönemi kolaylıkla atlatacaksınız!
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, bu hafta önünüze çıkan her fırsatı değerlendirmeye bakın! Özellikle iş hayatınızda terfi alabileceğiniz, yöneticilik pozisyonu için aday gösterilebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yani anlayacağınız, iş yerinde her zamankinden daha aktif olmalısınız. Annenizin maddi konuda beklediği bir haber varsa, sonuca ulaşacak ve mutlu olacağınız gelişmeler yaşanacak. Bu haber, annenizin ailesinden miras kalması olabilir. Yine annenizin sağlığıyla alakalı ufak pürüzler çıkacak ancak endişelenmeyin, çok büyütülecek bir rahatsızlık değil. Uzun süredir düşündüğünüz bir şeyi uygulamaya koymak isteyebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebelerimz, fazlasıyla sosyal olacağınız bir hafta sizi bekliyor! Yurtdışı tatil planlarınız varsa, kısa süreliğine de olsa önümüzdeki günlerde gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatten sonra da sizi yine bol bol hareketli günler bekliyor olacak. Eşinizin kardeşleriyle bir araya gelebilir, onları evinizde ağırlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi dürütçe ve tüm şeffaflığı ile ifade etmeniz, eşinizin kardeşlerini biraz kızdırabilir. Dolayısıyla görüşmeniz biraz tatsız geçebilir, canınızı sıkmayın derim. Yarıda kalan eğitiminize devam etmeyi şu sıralar kafanıza koymuş gibisiniz. Bunun için çeşitli girişimlerde bulunacaksınız.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, haftaiçinde yolculuklar görünüyor! Fakat yapacağınız yolculuğun dinlenme veya eğlenme amacıyla olmayacağını söyleyebilirim. İbadet amaçlı bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Doğumunuzun yaklaşmasıyla etrafınız git gide kalabalıklaşacak. Akrabalar, komşular ve kardeşler sürekli yanınızda olmak isteyecek. Hafta başında ise kardeşinizle olan iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve aranızda ufak bir gerginlik yaşanabilir. Ama her şeyin kısa süre içinde eski haline döneceğine eminim! Son olarak; geçmişte aldığınız kararları sorgulamanın vakti değil. Aldığınız kararlar geçmişte kaldı, artık önünüze bakmanın zamanı!
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu gebelerimiz, insan ilişkilerinde oldukça başarılı olacağınız br hafta olacak! Yeni kişilerle tanışacak ve onlarla uzun yıllar sürecek olan dostlukların başlangıcını yapacaksınız. Hayatınıza girecek olan bu yeni dostlar, her konuda fikrini alabileceğiniz ve size önderlik edebilecek bilge kişiler olabilir. Yeni dostluklarınız sayesinde özgüveniniz artacak ve kendi fikirlerinize daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. İş yerindeki ortaklarınızla aranızda bir tartışma yaşanabilir ve iş arkadaşlığınızı sonlandırmak isteyebilirsiniz. Kararınızı vermeden önce biraz düşünmenizi tavsiye ederim. Küçük detaylar için bu kadar önemli kararlar almamanızda fayda var.
Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, uzun süredir uğraştığınız sağlık sorununuz nihayet mutlu sona ulaşıyor! Tedaviniz gayet başarılı olacak ve tüm sıkıntılardan kurtulacaksınız. Gebeliğiniz boyunca yakın akrabalarınız size her zaman destek olmaya çalışıyor. Yalnız bu ilgi sizi biraz bunaltmışa benziyor. Belki eşinizle çıkacağınız kısa bir seyahat size iyi gelebilir. Gebeliğin son aylarının yaklaşmasıyla birlikte artık gündelik işlerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi enerjisiz ve halsiz hissedebilirsiniz. Bu yorgunluk durumu nedeniyle yanınıza yardımcı birilerini almak isteyebilirsiniz. Alacağınız kişinin dürüst ve güvenilir birisi olacağını söyelebilirim.

  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.