Annelik Sporuyla Kilolarınızdan Kurtulun

Annelik Sporuyla Kilolarınızdan Kurtulun
27 Ekim 2016

Eski milli eskrimci olan Duygu Sarıtaş, hamilelik döneminde aldıkları kilolardan şikayetçi olan annelere, kilo vermenin sırlarını anlattı.

Annelik Sporuyla Kilolarınızdan Kurtulun

Eski milli eskrimci olan Duygu Sarıtaş, hamilelik döneminde aldıkları kilolardan şikayetçi olan annelere, kilo vermenin sırlarını anlattı. 10 aylık bir bebeği olan Duygu Sarıtaş, sporla bebeğinin oyun saatlerini birleştirdiğini ve böylece eski kilosuna kavuştuğunu belirtti.   Pek çok kadın vakit bulamadığını ve doğumdan sonra alınan kiloları verememekten şikayetçi. Sarıtaş, evdeki her hareketini spora çevirerek 10 ay gibi kısa bir sürede eski görünümüne kavuştu.   Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu olan Sarıtaş, 10 yaşından beri eskrim sporuyla uğraştığını söylüyor. 10 ay önce anne alan ve antrenmanlarını kızı Eliz ile birlikte yaptığını söyleyen Sarıtaş, bir yandan bebek bakımı bir yandan ev işleri derken spor yapabilmenin yeni yollarını aramaya başladığını söylüyor.   Her kadının evde bu şekilde spor yapabileceğini belirten Sarıtaş, bebeklerin annelerini izlemeyi sevdiklerini ve algılarının güçlenmesini sağladığını belirtiyor. Evdeki her anlarını spor yapılabilecek bir şekle dönüştürülebileceğinin de altını çizen Sarıtaş, yapılan her işin sportif bir faaliyet olması gerektiğini belirtiyor. Annelik Sporuyla Kilolarınızdan Kurtulun   Duygu Sarıtaş, kızının oyun saatlerinde mekik yaptığını ve böylece üst bölgesini çalıştırdığını aynı zamanda raflara uzanırken bacak hareketleriyle de spor yapabildiğine değiniyor. Fitness ve pilates hareketlerini evde yapılabilecek şekilde uyarladığını belirten Sarıtaş, nasıl yapıldıklarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Aynı zamanda gelecekte anne ve çocuklarını buluşturacak spor kampları organize etmeyi de planladığını belirtiyor.   Annelik Sporuyla Kilolarınızdan Kurtulun

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Vacip Yapılması gerekli olan.