• gebe.com
  • /
  • Nerede Olduklarını Açıklıyoruz! Doğumdan Sonra Oyunculuğa Ara Veren Ünlüler

Nerede Olduklarını Açıklıyoruz! Doğumdan Sonra Oyunculuğa Ara Veren Ünlüler

Doğum yaptıktan sonra kariyerlerine ara verip, yalnızca bebeklerine odaklanan ünlü oyuncuları sizler için derledik!

Kimisi tamamen, kimisi bebeği büyüyene kadar... Annelik duygusu ağır basarak, doğum yaptıktan sonra oyunculuğa ara veren ünlüleri sizler için hazırladık!  

Anne Olduktan Sonra Oyunculuğu Bırakan Ünlüler

Nur Fettahoğlu

  nur fettahoğlu   

'Muhteşem Yüzyıl' dizisindeki 'Mahidevran' rolüyle gönüllerimizde taht kuran güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, iş adamı Levent Veziroğlu ile 2013'te evlenmişti. 2016 yılının Şubat ayında doğum yaptıktan sonra ise oyunculuğa ara verdi. Kızı Elisa Güzin ile bol bol vakit geçiren Nur Fettahoğlu'nun setlere dönüp dönmeyeceği bilinmiyor.  

Özgü Namal

  özgü namal   

En son 2014 senesinde 'Merhamet' adlı dizide ekranlarda olan ünlü oyuncu Özgü Namal, Serdal Oral ile olan ilişkisinden oğlu Nefes doğunca, oyunculuğa ara verdi. Nefes'in doğumunun ardından kızı Elem Su'yu dünyaya getiren Özgü Namal, oyunculuğa pek dönmeyecek gibi duruyor.  

Pelin Karahan

  pelin karahan   

'Kavak Yelleri' adlı dizi ile tanıdığımız ünlü oyuncu Pelin Karahan, 2014'te iş adamı Bedri Güntay ile dünyaevine girmişti. İlk oğlu Ali Demir'in doğumundan sonra setlere 2 yıl ara veren oyuncu daha sonra 'Yeter' adlı dizide oyunculuğa kaldığı yerden devam ediyordu ki ikinci oğlu Eyüp Can'a hamile olduğunu öğrendi. Diziden ayrılarak bir süre daha oyunculuğa ara veren Pelin Karahan, şu sıralar bir yemek programında mutfak sırlarını paylaşıyor.  

Melike Güner

  melike güner   

Unutulmaz 'Doktorlar' dizisinin Zenan'ı Melike Güner de anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren ünlü isimlerden. Ali Haydar Bozkurt ile nikah masasına oturduktan 2 yıl sonra ikizlerini kucağına aldı. Dizi setlerine ara verse de tiyatrodan kopmayan Melike Güner, 'çocuklarımla vakit geçirmek en büyük keyfim' diyerek anneliğin tadını doyasıya çıkartıyor.  

Selma Ergeç

  selma ergenç   

Can Yayınları'nın sahibi Can Öz ile evlendikten kısa süre sonra kızı Yasmin'i kucağına alan oyuncu Selma Ergeç de oyunculuğa ara verdi. Nadiren reklam filmlerinde görülen oyuncunun dizi setlerine dönüp dönmeyeceği ise bilinmiyor.  

Zeynep Dörtkardeşler

  zeynep dörtkardeşler   

Başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Zeynep Dörtkardeşler, anne olduktan sonra mesleğine ara verdi. Oyuncu ve sunucu Alp Kırşan ile evli olan Zeynep Dörtkardeşler, şu aralar tüm vaktini oğlu Efe ile birlikte geçiriyor.  

Yıldız Asyalı

  yıldız asyalı   

'Eyvah Babam!' ve 'Hayat Bilgisi' dizileri ile tanınan oyuncu Yıldız Asyalı, Emre Vatansever ile evlendikten kısa süre sonra hamile olduğunu basın ile paylaşmıştı. 2016'da kızı Ayşe Mira'yı dünyaya getiren ünlü oyuncu, kariyerine ara verip kızı ile ilgilenmeyi tercih etti.  

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Hacer 1. Taş, kaya. 2. İsmail Peygamber’in annesinin adı.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.