Anne Hathaway Bebeğinin Fotoğrafını İlk Defa Paylaştı

Anne Hathaway Bebeğinin Fotoğrafını İlk Defa Paylaştı
12 Mart 2017

Hollywood'un ünlü oyuncularından birisi olan Anne Hathaway bebeğinin fotoğrafını ilk defa instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Hollywood'un ünlü oyuncularından birisi olan Anne Hathaway bebeğinin fotoğrafını ilk defa instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı. Dünya Kadınlar Günü'nde Birleşmiş Milletler'de (BM) yapmış olduğu konuşmayla ilgi odağı olan Hathaway, 11 aylık oğlu Jonathan Rosebanks Shulman’ın evde kendisini izleme anını gösteren fotoğrafını instagram hesabı üzerinden yayınladı.

"JRS, Annesinin Konuşmasını İzliyor"

Dünya Kadınlar Günü'nde yaptığı konuşmayla büyük alkış alan 34 yaşındaki Oscar'lı oyuncu Anne Hathaway'in konuşmasını seyreden küçük bir hayranı vardı. Evde annesinin dönmesini beklerken onun BM'de yaptığı konuşmayı izleyen ve bu esnada fotoğrafı çekilen Jonathan Rosebanks Shulman halinden oldukça memnun görünüyor. Anne Hathaway yapmış olduğu paylaşımla, mücevher tasarımcısı Adam Shulman’la evliliğinden, doğan oğlunun fotoğrafını da hayranlarına ilk defa göstermiş oldu. Hathaway, paylaşmış olduğu fotoğrafın altına, “JRS, dün annesinin BM’de yaptığı konuşmayı izliyor” notunu yazdı. Anne Hathaway Bebeğinin Fotoğrafını İlk Defa Paylaştı

Anne Hathaway Kimdir?

Anne Jacqueline Hathaway,12 Kasım 1982 yılında Brooklyn, New York'ta doğan doğumlu Amerikalı oyuncu ve şarkıcıdır. Millburn, New Jersey'de büyüyen Hathaway, oyunculuğa annesinin onu heveslendirmesiyle başlamıştır. Daha lise öğrencisiyken rol aldığı, Once Upon a Mattress adlı tiyatro oyunundaki oyunculuğu ile Liseli Bir Kadın Oyuncu Tarafından Sergilenilen En İyi Oyunculuk için Paper Mill Playhouse Yükselen Yıldız adaylığını elde etmiştir. Oyunculuk hayatına 1999 yılında Get Real dizisinde oynayarak başlayan Hathaway, dizide sergilediği oyunculukla Gençlerin Seçimi Ödülleri'nde televizyon için En İyi Kadın Oyuncu adaylığını elde etmiştir. 2001 yılında sinema hayatına Acemi Prenses adlı komedi filminde başlamıştır. Filmdeki oyunculuğuyla da Gençlerin Seçimi Ödülleri'nde Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu adaylığı elde etmiştir. Hathaway, Nicholas Nickleby, Acemi Prenses: Kraliyet Nişanı Ella: Sihirli Yolculuk gibi genellikle çocuklara yönelik olan komedi aile filmlerinde oynamıştır. Oyuncu aynı zamanda Kırmızı Başlıklı Kız filminde de seslendirme yapmıştır.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.