Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı!

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı!
08 Ocak 2017

Alnında kalp şeklinde olan doğum lekesi ile doğan özel bir bebekle tanışmaya ne dersiniz?

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı!

  Alnında kalp şeklinde olan doğum lekesi ile doğan özel bir bebekle tanışmaya ne dersiniz?   30 yaşında olan babası Murat Engin ve 28 yaşındaki Ceyda Engin. Bu güzel yüzü ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ve doğduğu andan, doğum odasında olduğu zamandan beri popülerliğini korumaya devam ediyor.


   

14 aylık olan Çınar, ailesinde doğum lekesi olan tek çocuk!

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı! Babası Murat Engin ve annesi Ceyda’nın minik bebeği olan Çınar alnında kalp şeklinde bir doğum lekesi ile dünyaya gözlerini açtı.  

Minik Çınar’ın yüzünü temizlerken, alnındaki doğum lekesini hemşire fark etti.

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı! Minik Çınar’ın ise fotoğraf çektirmek isteyen bir sürü hayranı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ankara’da yaşayan baba Murat Engin: “Çınar’ı ve doğum lekesini çok seviyoruz.” dedi ve ekledi:   “Bir hemşire kafasındaki kanı temizledikten sonra alnındaki izi ilk gören ben oldum. Çok şaşırmıştı, yakından baktığımda kalp şeklinde olduğunu fark ettim. Gözyaşlarımı tutamadım. Hemşire ona “aşk bebeği” lakabını taktı. Sonra üç kişi daha geldi ve fotoğraf çektirdi. Annesi, bebeği ve doğum lekesini gördüğünde ağlamaya başladı. Tanrının bir lütfuydu, kimsenin negatif düşüncesi olmadı. Ona şans getireceğine inanıyoruz.”    

Doğum lekesinden dolayı “aşk bebeği” olarak bilinen Çınar’ın neredeyse tüm hemşireler ile selfiesi var.

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı! Yolda yürür iken insanlar Çınar’a gülümsüyor, onu sevmek için ise can atıyorlar. Hastaneye kontrole gittiklerinde dahi Çınar bebeğe “Kalpli çocuk” diyor doktorlar.


 

Murat Engin ve Ceyda Engin’in arkadaşları bile bu kalp şeklinde olan lekeyi çok merak ederek sürekli aileyi ziyarete geliyorlarmış.

Alnında Kalp Şeklindeki Doğum Lekesi ile Dünyaya Gözleri Açtı! “Kalpli Çocuk”un daha şimdiden birçok hayranı var. Ve Çınar bebek bir o kadar da şanslı bir bebek!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl