Almeda Abazi’nin Bebeği Göründü!

Almeda Abazi’nin Bebeği Göründü!
19 Aralık 2018

5 aylık hamile olan Almeda Abazi'nin bebeği göründü!

Almeda Abazi hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Uzun süredir objektiflerden uzak duran ünlü manken, eşinin doğum gününü kutlamak için gittiği restorantta kameralara yakalandı! Belirginleşen karnı ile dikkat çeken Abazi, çok rahat bir hamilelik süreci geçirdiğini ifade etti.

Almeda Abazi’nin Bebeği Göründü!

Ünlü manken Almeda Abazi ile başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, 2017 yılında hayatlarını birleştirmişti. Los Angeles’ta sadece yakın dostlarının katıldığı bir törenle dünyaevine giren çift, geçtiğimiz ay hayırlı haberi müjdelemişti. Her sene rutin olarak yaptırdığı check up kontrollerinde hamile olduğunu öğrenen Almeda Abazi, hamileliği 3. ayını doldurur doldurmaz güzel haberi sevenleriyle paylaşmıştı.

Almeda Abazi’nin Bebeği Göründü!

'Sorunsuz Bir Hamilelik Süreci Geçiriyorum'

Şu sıralar hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan ünlü manken, önceki gün eşi Tolgahan Sayışman’ın 37. yaş gününü kutlamak için gittikleri bir mekânda görüntülendi. Uzun süredir objektiflerden uzak duran Almeda Abazi, belirginleşen karnı ile dikkat çekti. Sorunsuz bir hamilelik süreci geçirdiğini belirten Abazi, ‘Kısmet olursa bu son iki kişi doğum günü kutlamamız olacak. Seneye bebeğimiz de bizimle olacak.’ dedi.

Almeda Abazi’nin Bebeği Göründü!

Çiftin Bir Oğlu Olacak

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin bir oğlu olacak. Ünlü çiftin, bebekleri için yeni bir villaya taşındığı, evlerini de baştan sona bebeklerine uygun bir şekilde tadilat ettirdiği söyleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.